Video: Najbardziej niedoceniane gry akcji

Warte uwagi, ale zapomniane produkcje.

Wszyscy gracze mogą wymienić przynajmniej jeden tytuł, który uważają za niedoceniany. Co decyduje o tym, że pewne produkcje jednym się podobają, a innym nie? Czasami po prostu konkretny projekt, świat, fabuła lub rozgrywka odpowiada jedynie nielicznym. Może też się zdarzyć, że gra nie jest odpowiednio wypromowana, przez co nie jest rozpoznawalna

Zdarza się również tak, że pewne tytuły są niedopracowane od strony technicznej, albo też zawierają elementy, które większości odbiorców przeszkadzają.

W naszym zestawieniu znajdą się zarówno tytuły starsze, jak Lost Planet, ale też stosunkowo świeże, jak Mad Max. Ten pierwszy zadebiutował w 2006 roku i ucierpiał z powodu innowacyjnej mechaniki wymagającej od gracza ciągłego ruchu - główny bohater znajdował się bowiem na planecie o ekstremalnie niskiej temperaturze, wymuszającej magazynowanie wciąż „uciekającej” energii cieplnej zobrazowanej licznikiem na interfejsie.

Mad Max z kolei nie spotkał się z tak ciepłym przyjęciem, jakiego życzyliby sobie twórcy, ze względu na powtarzalne zadania i zbyt wysoką cenę. Ta jednak została obniżona niesamowicie szybko i jest to idealny moment, by zainteresować się tym tytułem.

Dbanie o swój samochód i brudny, zakrwawiony oraz zakurzony klimat to coś, czego od Mad Maxa oczekujemy - i to właśnie dostaliśmy. Dodajmy do tego dobry model jazdy i satysfakcjonującą walkę, a otrzymamy godną polecenia produkcję. I to niniejszym czynię: polecam Mad Maxa.

Polecamy też pozostałe produkcje, które wymieniamy w naszym materiale. Wszystkie są z jakiegoś powodu warte uwagi.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (16)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami