Pierwszy odcinek Minecraft: Story Mode dostępny za darmo na Steamie

Już nie tylko Windows 10.

W ubiegłym miesiącu Telltale Games ogłosiło, że pierwszy odcinek przygodowej serii Minecraft: Story Mode został udostępniony do pobrania za darmo na wybranych platformach - teraz podobna oferta pojawiła się także na Steamie.

Z komunikatu wynika, że oferta obowiązuje „przez określony czas”, ale nie podano dokładnie, do kiedy. Jednocześnie w sklepie Valve przeceniono przepustki sezonowe na pozostałe epizody.

1
Jest kwadratowo

Warto przypomnieć, że season passy są dwa: standardowy dla pierwszych pięciu (obecnie czterech) odcinków oraz Adventure Pass dla dodatkowych trzech epizodów. Zniknął gdzieś Season Pass Deluxe, poprzednio grupujący wszystkie osiem części.

„Chociaż przygoda w kanciastym świecie jest nawet przyjemna, to niczym nie zaskakuje. Gra najbardziej spodoba się tym, którzy wiedzą co nieco o Minecrafcie, a inni mogą się momentami trochę nudzić” - napisał Mateusz w recenzji pierwszego epizodu.

Pierwszy z pięciu odcinków otrzymał tytuł The Order of the Stone. Głównym bohaterem tytułu jest Jesse, który razem z grupą przyjaciół musi odszukać Zakon Kamienia, czyli drużynę potężnych śmiałków - tylko oni mogą uratować świat przed apokalipsą.

Zgodnie z założeniami innych projektów studia, podejmiemy wybory wpływające na rozgrywkę. Odwiedzimy między innymi światy Nether, Farlands i The End.

Ostatni, ósmy odcinek - z grupy trzech dodatkowych - wydano we wrześniu, pod tytułem A Journey's End?

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami