Watch Dogs 2 - Wypowiedzenie

Sprawdzamy, dlaczego Pharmington wręcza swoim pracownikom wypowiedzenia.

Zadanie aktywujemy po zhakowaniu telefonu jednej z postaci, nad którą widnieje czarna ikona z pomarańczowym, przekreślonym ludzikiem. Takich ikon w mieście znajduje się kilka i nie ma znaczenia, z której dokładnie skorzystasz. Po odblokowaniu misji dowiemy się o pewnym niecnym procederze jednej z dużych korporacji.

Okazuje się, że Pharmington wręcza ludziom wypowiedzenia z pracy, jeśli mają jakikolwiek, najmniejszy choćby związek z naszą organizacją, DedSekiem. Historia jest tym bardziej ciekawa, że zwalniani są pracownicy, którzy nie mają żadnego związku z grupą. Musimy zatem zbadać lepiej temat.

W tym celu udajemy się we wskazane miejsce, aby odblokować skrzynkę kontrolną. Zanim jednak to zrobisz, musisz złamać zabezpieczenia routera znajdującego się nieopodal. Po jego aktywacji rozpocznie się proces obejścia sieciowego, jednego z prostszych, trzeba przyznać. Jako że znajduje się na budynku, ułatw sobie zadanie, wypuszczając latającego drona.

093
Te obejście sieciowe to zaledwie kilka węzłów do przekształcenia.

Po wykonaniu krótkiej gry i aktywowaniu skrzynki kontrolnej, powinieneś zauważyć widok z kamery ze środka budynku. Znajduje się tam między zagracone biurko, a na nim uruchomiony laptop. Do doskonała okazja, aby wykorzystać nasze tajne, hakerskie sztuczki.

Spis treści: Watch Dogs 2 - Poradnik, Solucja

Następnie: Watch Dogs 2 - Zła opinia

Po uzsykaniu dostępu do laptopa, zyskasz informację, dzięki której dowiesz się o większej ilości szczegółów dotyczących zwolnień. Udajemy się zatem do działu finansowego Pharmington. Aby odblokować duże drzwi garażowe nie musimy wchodzić na strzeżony teren. Przez dziurę w metalowym ogrodzeniu wpuszczamy naszego jeżdżącego drona.

Po lewej stronie otwieramy kratkę wentylacyjną i wjeżdżamy do środka, hakując czerwony panel na ścianie. Teraz podjeżdżamy pod główne drzwi garażowe, odciągając wcześniej uwagę strażnika. W środku szybko otrzymujemy dostęp do kamery, skąd przeskakujemy na kolejną i hakujemy leżącego tam tableta. Misja dobiegnie końca.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami