Symmetra z Overwatch otrzyma drugą umiejętność Ultimate

Do wyboru.

W październiku wspominaliśmy, że Blizzard szykuje spore zmiany dla Symmetry, jednej z postaci w sieciowej strzelance Overwatch. Teraz dowiedzieliśmy się, że jedną z modyfikacji będzie możliwość wyboru jednej z dwóch umiejętności Ultimate.

Obecnie postać wykorzystuje emiter wiązek do walki, chroni sojuszników, tworzy teleportery i rozstawia wieżyczki strażnicze. Taka różnorodność, a przez to brak przydatnej specjalizacji, nie podobna się Blizzardowi.

1
To jeszcze Symmetra 1.0

Reżyser Jeff Kaplan wyjaśnił, że jedyną prawdziwie przydatną zdolnością Symmetry jest właśnie teleportacja sojuszników. Sytuacją ma zmienić nowy talent: generator tarczy.

Postać będzie mogła umieścić wspomniany generator na ziemi, zapewniając osłonę wszystkim okolicznym kolegom z drużyny, nawet przez ścianę. Oznacza to, że wrogowie będą musieli znaleźć i zniszczyć urządzenie, lub czeka ich znacznie trudniejsza potyczka.

Gracze nadal będą mogli wybrać poprzednią umiejętność Ultimate z arsenału Symmetry, czyli wspominane teleportery. Wyboru dokonamy nie przed meczem czy w menu, lecz podczas starcia, gdy załaduje się pasek postępów.

Co więcej, urządzenie teleportujące będzie trudniejsze do zniszczenia, więc przeciwnicy będą musieli skoncentrować większe wysiłki, by pozbyć się gadżetu.

Bohaterka dysponuje nową tarczą, więc nie potrzebuje już Tarczy Fotonowej. Zdolność zostanie zastąpiona Barierą Fotonową, czyli wystrzeliwaną osłoną, poruszającą się po określonej trajektorii.

Idąc dalej, Symmetra rozstawi teraz sześć niewielkich wieżyczek strażniczych na raz, a nie - jak wcześniej - dwa razy po trzy.

Zaktualizowana postać „już wkrótce” pojawi się na publicznych serwerach testowych na PC - zapewnił Kaplan w powyższym materiale wideo. Dodał też, że zaprezentowana na imprezie BlizzCon mapa Oasis trafi do testów „wkrótce później”, z premierą zaplanowaną na początek przyszłego roku.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (7)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami