Ruszyły zapisy do testów wczesnej wersji Sea of Thieves

Poszukiwani gracze „różnego typu”.

Deweloperzy ze studia Rare uruchomili zapisy na testy swojego najnowszego projektu - nastawionego na zabawę sieciową Sea of Thieves.

Aby wyrazić chęć sprawdzenia tytułu, należy zgłosić się na oficjalnej stronie internetowej gry, przy czym wymagane jest posiadanie konta w usłudze Xbox Live.

01

Podczas rejestracji należy odpowiedzieć na szereg pytań dotyczących preferencji związanych z wirtualną rozrywką, wskazując między innymi ulubiony gatunek, tryb (dla samotników lub wieloosobowy) i posiadaną platformę sprzętową.

Twórcy przeanalizują informacje przekazane przez użytkowników i wybiorą osoby, których w danym momencie będą najbardziej potrzebować. Podkreślają, że na różnych etapach prac zamierzają szukać innych typów graczy.

Wraz z zapisaniem do testów, otrzymamy też dostęp do zamkniętych działów na forum tytułu. Na łamach strony można porozmawiać z autorami gry oraz wymienić się z innymi opiniami na temat ujawnionych dotychczas funkcji i elementów rozgrywki.

W Sea of Thieves gracze wcielą się w tytułowych „złodziei mórz”, czyli piratów. Każdy dysponować ma własnym okrętem, który będą mogli zmodyfikować podczas zabawy - zmienią na przykład kolor lub kupią żagle z emblematami załogi.

Do własnych preferencji będzie można dostosować też wygląd prowadzonej postaci - nie zabraknie wielu ciuchów oraz różnego rodzaju akcesoriów. W trakcie rozgrywki napotkamy zaś nieumarłych, syreny, duchy, a nawet okręty widmo.

Twórcy podkreślają, że pod względem humoru produkcja nawiązywać ma do serii przygodówek The Secret of Monkey Island. Natomiast w warstwie wizualnej deweloperzy czerpią z poprzednich projektów studia - Banjo-Kazooie i Conker.

Sea of Thieves powstaje z myślą o PC z systemem Windows 10 i konsoli Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami