Konsolowe wydania Minecrafta wkrótce ze skrzydłami

Po dłuższych oczekiwaniach.

Konsolowe wydania popularnego Minecrafta wzbogacą się w grudniu o skrzydła umożliwiające szybowanie, w ramach darmowej aktualizacji.

Holiday Update to wspomniane skrzydła Elytra, miasta w Kresie, mikstury z efektami obszarowymi, lewitacja, bonus szczęścia ułatwiający znajdowanie interesujących przedmiotów, a także zmiany w generowanym terenie, z podkreśleniem kontrastu między górami i dolinami - w sam raz na latanie.

Skrzydła Elytra pojawiły się w październiku 2015 roku w wersji PC, która pozostaje kilka aktualizacji przed konsolami. Przedmiot jest wyjątkowo trudny do pozyskania. Wymaga podróży do Kresu, pokonania tamtejszego smoka i odnalezienia latającego statku.

Po zdobyciu gadżetu możemy jednak sprawnie pokonywać spore odległości, co demonstruje poniższy materiał wideo. To poradnik na temat tego, jak zdobyć sprzęt w odsłonie na komputery osobiste. Na konsolach powinno być identycznie.

Wspomniane mikstury tworzymy dzięki złapanym w butelkę oddechom smoka. Po rzuceniu na ziemię, tworzą w okolicy określony efekt.

Ostatni patch na konsolach opublikowano w październiku, udostępniając między innymi proporce, nowe typy bloków, buraki czy niedźwiedzie polarne.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami