Watch Dogs 2 - Made in China

Używamy satelity do włamania się na statek.

W poprzednim zadaniu, w którym musieliśmy Zhakować cały świat, otrzymaliśmy dostęp do ułatwiającej nam pracę technologii. Wykorzystamy ją do uprzykrzenia życia jednemu z gangów. Udaj się do dziupli DedSecu, gdzie porozmawiasz z Sitarą. Następnie zamień słowo z Rayem.

Udaj się na wybrzeże, gdzie będziesz musiał zbadać jeden z kontenerów należących do gangu Chłopców Ciotki Shu. Teren nie jest strzeżony, więc dostań się tam dowolną metodą i przejmij kontrolę nad wielkim, niebieskim dźwigiem. Przestaw jeden z kontenerów, który zasłania ten do zbadania. Uruchomi się przerywnik filmowy, po którym udaj się do Chinatown, gdzie porozmawiasz z informatorem.

Twoim celem jest zdobycie z sejfu gangu dokumentów, które poświadczą o przerzucaniu ludzi o wysokich kwalifikacjach do Stanów. Zajdź strzeżony obszar od strony północnej, gdzie powinieneś natknąć się na żółtą drabinę. Dotrzesz w ten sposób na górny poziom strzeżonego miejsca, ale błyskawicznie będziesz musiał zlikwidować znajdującego się tam snajpera.

074
Jeśli pozbędziesz się snajpera od razu, resztę tego fragmentu będziesz mógł wykonać po cichu.

Po uporaniu się ze strzelcem wyborowym, użyj latającego drona do obserwowania pozostałych gangsterów. Proponujemy nasłać na nich kilkukrotnie wrogi gang, a gdy obie grupy będą zajęte sobą, zająć się naszymi sprawami. Zeskocz na dół i otwórz duże drzwi garażowe, a następnie skręć drzwiami w prawo i wejdź na górne piętro.

Znajdziesz tam czerwoną skrzynkę kontrolną, którą musisz zhakować. Następnie przejdź do ostatniego pomieszczenia i wykonaj interakcję na ściennym obrazie, aby dostać się do sejfu. Gdy już ci się uda pozyskać dokumenty, wyjdź z wyznaczonego obszaru w dowolnym kierunku. Teraz udaj się do latarni morskiej w porcie.

Dojeżdżając do półwyspu zatrzymaj się przy niewielkim, drewnianym moście. Przed nim znajduje się podnośnik nożycowy. Wskocz na niego i przejmij kontrolę, po czym podjedź urządzeniem pod samą latarnię. Podnieś maszynę, dzięki czemu wskoczysz na górny poziom latarni. Tam wejdź po żółtej drabinie i wykonaj interakcję. Przeniesiesz się na orbitę, gdzie po zmianie satelity zhakujesz statek na morzu.

Włamiesz się do jednej z kamer na statku. Zmieniaj widoki tak, aby trafić na mężczyznę posiadającego klucz dostępu. Gdy już pobierzesz klucz, odnajdź jeżdżącego drona i wskocz nim na skrzynie widoczne na poniższym obrazku.

075
W tym miejscu rozpoczniesz swoją podróż dronem.

Wskakuj na kolejne elementy, aż wjedziesz do tunelu klimatyzacji. Dzięki niemu dostaniesz się do kolejnego pomieszczenia, gdzie otworzysz elektronicznie zamknięte drzwi, za którymi znajduje się komputer do zhakowania. Teraz wrócisz do pierwotnego widoku, w którym włamiesz się do okrętowego terminalu admina.

Przejęcie statku i wykradnięcie danych z serwera

Spotkaj się z informatorem DedSecu w dzielnicy portowej, na jednym z pomostów. Wsiądź do motorówki i zmierzaj w kierunku znacznika. Podpłyń od strony zachodniej i wdrap się na pokład po jednej z drabin. Od razu zaczaj się za którąś ze skrzyń i stopniowo ogłuszaj każdego kolejnego przeciwnika.

Niewątpliwą zaletą tego miejsca jest fakt, że patrolujący tu strażnicy poruszają się głównie pojedynczo i są znacznie od siebie oddaleni. To sprawi, że bez problemu będziesz mógł po cichu przedzierać się przez kolejne pokłady. Nie zapomnij, że jeden z nich ma klucz dostępu, który powinieneś przechwycić.

Spis treści: Watch Dogs 2 - Poradnik, Solucja

Następnie: Watch Dogs 2 - Cała władza w ręce mas

Pamiętaj, że gdy zostaniesz zauważony, nie musisz od razu walczyć. Czasami dobrze jest spróbować ukryć się w jakimś zakątku i poczekać. Zawsze istnieje szansa, że strażnicy porzucą poszukiwania. Gdy już dostaniesz się do terminala widocznego na poniższym obrazku, namierzysz w ten sposób serwer.

076
Najtrudniejsze już za tobą, choć wciąż nie zapominaj o skradaniu!

Musisz dotrzeć nieco niżej, zgodnie ze wskazaniami znacznika misji. Wdrap się na górę serwera i przejmij kontrolę nad wózkiem. Wjedź tym zestawem do towarowej windy, po czym przewieź urządzenie we wskazane miejsce. Może znajdować się tu sporo strażników i tym razem walka będzie nieunikniona.

Po podjechaniu serwerem we wskazane miejsce uruchomi się licznik, który odmierza czas do ewakuacji. W tym momencie na pokładzie pojawi się kilku strażników. Możesz się przed nimi ukryć lub nawiązać walkę. Gdy czas dobiegnie końca, szybko podbiegnij do serwera i obserwuj efektowną ewakuację, którą zapewnił nam Josh.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami