Mod The Frontier do Fallout: New Vegas otrzymał nowy trailer

Prace postępują.

Ambitna modyfikacja The Frontier do Fallout: New Vegas nadal powstaje, o czym twórcy przypominają za pośrednictwem najnowszego zwiastuna.

Materiał wideo prezentuje część nowości, jakie znajdziemy w tej „totalnej konwersji”: bronie, potwory, lokacje, głosy postaci, pojazdy, podróże kosmiczne i modyfikacje arsenału rodem z Fallout 4.

1
Pogoda jak za oknem

Akcja toczy się w całkiem nowym świecie, obejmującym kwadrat o boku 16 kilometrów, gdzieś na północy USA. Motywem przewodnim jest rywalizacja NCR i Legionu.

Bardzo ważną rolę odegrają warunki pogodowe. W tym celu przygotowywany jest nowy system, dynamicznie serwujący chmury i różne rodzaje opadów.

Do tego szereg efektów graficznych, takich jak mgła, dym, śnieg i ślady stóp czy przeprojektowane eksplozje oraz ogień.

Wygląda też na to, że gracz będzie dowodził własnym oddziałem, znanym jako Team Wolfpack. Towarzysze pomogą w wcale z siłami Legionu.

Licznik na stronie głównej The Frontier wskazuje, że prace ukończono już w niemal 75 procentach, ale deweloperzy nadal nie chcą podać konkretnej daty premiery. Początkowo zakładano debiut w tym roku, lecz tych założeń raczej nie uda się dotrzymać.

Fallout: The Frontier do działania potrzebować będzie podstawowej wersji gry, razem z wszystkimi dodatkami DLC.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami