Zespołowa eksterminacja potworów w nowym zwiastunie Killing Floor 2

Z okazji premiery pełnej wersji gry.

Wczoraj na PC oraz konsoli PlayStation 4 ukazała się pełna wersja Killing Floor 2 - nastawionej na rozgrywkę sieciową strzelanki od Tripwire Interactive. W związku z tym twórcy opublikowali nowy zwiastun tytułu.

Gra kładzie nacisk na zabawę w kooperacji. Składające się maksymalnie z sześciu osób zespoły stawiają czoła kolejnym falom potworów sterowanych przez sztuczną inteligencję.

01

Istotną nowością względem poprzedniej części serii jest tryb Versus, w którym gracze rywalizują między sobą. Użytkownicy podzieleni są na dwie grupy, przy czym członkowie jednej nie wcielają się w ludzi, a w mutanty.

W trakcie walki skorzystać można ze zróżnicowanego arsenału. Do naszej dyspozycji oddano wszelkiej maści pistolety, strzelby oraz karabiny, ale też broń białą pokroju noży i mieczy.

Twórcy przygotowali dziesięć klas postaci, zaś każda dysponuje unikalnymi dla siebie zdolnościami. Nie zabrakło również systemu rozwoju - prowadzony bohater może zdobyć maksymalnie 25 poziomów doświadczenia, na każdym odblokowując dodatkowe umiejętności.

W Polsce Killing Floor 2 ukazało się nakładem Techlandu. Na obu platformach sprzętowych - PC i PS4 - gra dostępna jest w pudełkowej edycji, zawierającej szereg bonusów.

Nabywcy wersji komputerowej otrzymają między innymi steelbok, dwustronny plakat, magnes, a także kilka cyfrowych dodatków - w tym poprzednią część serii i ścieżkę dźwiękową.

Osoby, które zdecydują się nabyć tytuł na konsoli Sony, mogą zaś liczyć na 6 bonusowych postaci, zestaw wirtualnych przedmiotów i ponad 200-stronicowy cyfrowy artbook.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami