Najnowszy trailer The Last Guardian nie zawiera fragmentów rozgrywki

Krótki zwiastun CGI.

Przedstawiciele Sony opublikowali nowy zwiastun gry The Last Guardian. Materiał wyświetlany jest w amerykańskich kinach. Trailer nie zawiera fragmentów rozgrywki.

Widzimy chłopca, który ucieka przed groźnie wyglądającymi wojownikami. Na szczęście pojawia się potwór Trico, by pomóc młodemu człowiekowi w ucieczce.

Założenia fabularne The Last Guardian są owiane tajemnicą. Na początku gry, sterując wspomnianym chłopcem, spotykamy stwora przypominającego skrzyżowanie psa i gryfa. Następnie razem staramy się wydostać ze zrujnowanej lokacji.

Zobacz: The Last Guardian - Poradnik, Solucja

Prace nad projektem trwały niemal dekadę. Produkcja została zapowiedziana w 2009 roku, tytuł miał trafić na PlayStation 3. Premiera była później wielokrotnie przekładana.

Za The Last Guardian odpowiada Fumito Ueda i deweloperzy z Team Ico, twórcy kultowego Shadow of the Colossus czy wydanego w 2001 roku Ico.

Gra debiutuje 6 grudnia na PS4.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami