Watch Dogs 2 - Radość z cudzej klęski

Ośmieszamy prezesa Haum.

Jest to kolejne, bardzo krótkie zadanie, przy którym nawet nie spocą ci się dłonie trzymające pada. Twoim celem jest ośmieszenie niejakiego Stevena Badera, prezesa Haum. Mężczyzna, jak głosi opis, jest zaprzysięgłym wrogiem wolności słowa.

DedSec chce opublikować w sieci materiał, który pokazuje, że wielki mówca również posiada swoje słabości i jest w rzeczywistości kimś niezdarnym. Oczywiście trochę w tym wszystkim pomożemy, gdyż śledzenie mężczyzny i czekanie na jego potknięcie w naturalnych warunkach wymagałoby zbyt dużo czasu.

Na początku udaj się we wskazane miejsce w centrum, gdzie w jednym z ogromnych budynków znajduje się lokalna siłownia. Odszukaj skrzynkę kontrolną na jednej ze ścian wieżowca, aby uzyskać obraz z wewnętrznych kamer.

049
Dzięki zhakowaniu skrzynki kontrolnej będziesz mógł spojrzeć, co dzieje się na siłowni.

Spis treści: Watch Dogs 2 - Poradnik, Solucja

Następnie: Watch Dogs 2 - Szczurza akademia

Pierwsza kamera, od której zacznie się podglądanie bywalców siłowni, będzie nieco niepraktyczna do naszych zastosowań. Musisz przejąć widok na urządzenie znajdujące się po przekątnej pokoju.

Stąd powinieneś mieć już idealny widok na Badera, któremu po prostu musimy kilkukrotnie zwiększyć prędkość bieżni. Wykonaj ten trik parę razy, aż w końcu mężczyzna nie nadąży za tempem i osunie się na podłogę. Materiał został nagrany, co stanowi kolejną cegiełkę dla popularności grupy DedSec.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami