Sombra dostępna w Overwatch na wszystkich platformach

Razem z łatką 1.5.

Po krótkich testach na PC, Sombra jest już dostępna w Overwatch także na PS4 i Xbox One. Jednocześnie opublikowano łatkę 1.5, wprowadzającą szereg innych nowości.

Postać jest hakerką. Jej podstawową bronią jest pistolet maszynowy. Hakując przeciwników uniemożliwia im czasowo korzystanie ze zdolności i apteczek.

1
Mapa Ecopoint: Antarctica

Dzięki kamuflażowi termooptycznemu, Sombra może też aktywować chwilową niewidzialność przy jednoczesnym przyspieszeniu ruchów. Używając translokatora może powrócić w miejsce, w którym położy ten gadżet. Wreszcie, zdolność Ultimate tej postaci dezaktywuje wszystkie tarcze oponentów i hakuje wszystkich wrogów.

W aktualizacji wprowadzającej bohaterkę dodano też tryb Arcade, który umożliwia pojedynki „1 na 1” lub „3 na 3”, ale także w innych konfiguracjach. Akcja toczy się na specjalnie przygotowanej mapie, Ecopoint: Antarctica. W przyszłości otrzymamy kolejne lokacje.

Arcade oferuje zmieniające się co jakiś czas, alternatywne opcje zabawy. Do tego specjalne zasady, jak brak możliwości zmieniania wybranej postaci. Nagrodami za uczestnictwo będą skrzynki z przedmiotami i skórkami.

Jest też sporo zmian w balansie postaci, wsparcie dla PS4 Pro, modyfikacje doświadczenia potrzebnego do awansu na kolejne poziomy czy zwiększenie liczby miejsc dla obserwatorów na serwerze. Pełną listę znaleźć można na oficjalnym forum dyskusyjnym.

Blizzard przypomina także, że w ten weekend Overwatch dostępny będzie za darmo dla wszystkich zainteresowanych, a za dwa tygodnie, 30 listopada, rozpocznie się trzeci sezon zmagań rankingowych. Obecna runda dobiegnie końca 23 listopada.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami