Battlefield 1 otrzyma dzisiaj serwery Hardcore

Wysoki poziom trudności.

We wczorajszej - bardzo długiej - liście zmian i poprawek w jesiennej aktualizacji Battlefield 1 nie wspomniano o serwerach Hardcore, lecz te pojawią się w produkcji jeszcze dzisiaj.

Jak podano na Twitterze, dostęp do trudniejszego trybu zabawy pojawi się na wszystkich platformach sprzętowych o godzinie 13:00 polskiego czasu.

Twórcy nie podali dokładnie, jak wyglądała będzie rozgrywka na serwerach Hardcore w Battlefield 1, ale można spodziewać się zakresu opcji zbliżonego do Battlefield 4.

Oznacza to ograniczony HUD i mniej informacji na ekranie: brak wskaźnika zdrowia, amunicji czy granatów, brak możliwości zmiany kamery w pojeździe, brak celownika, brak oznaczenia trafienia wroga, brak automatycznej regeneracji życia, brak mini-mapy czy oznaczania przeciwników.

1
Jest hardcore'owo

Do tego znacznie mniej punktów zdrowia przy utrzymaniu takiego samego poziomu obrażeń, co oznacza dużo szybszą śmierć. Poziom trudności rośnie także ze względu na możliwość ranienia towarzyszy z zespołu - oraz otrzymywania od nich obrażeń.

W najnowszej odsłonie serii - Battlefield Hardline - przeładowywanie broni zmieniało teżś cały magazynek - bez oszczędzania nabojów, które mogły pozostać w tym wymienianym. Nie jest jednak jasne, jakie opcje trafią do Battlefield 1.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami