Watch Dogs 2 - Mapa: Scout X

Miejsca do sfotografowania, dzięki którym zyskamy followersów.

San Francisco i okoliczne miejscowości jest pełne charakterystycznych miejsc, które mogą zaciekawić turystów i stanowią wdzięczne tematy do fotografowania. Wykonanie zdjęcia takiego elementu przyniesie ci więcej followersów, a także wyświetli aktywność na portalu społecznościowym i zabawne komentarze ze strony znajomych.

Takich punktów na mapie jest ponad pięćdziesiąt, zaś przy minimapie w lewym dolnym rogu ekranu pojawi się stosowny monit, gdy będziesz znajdował się w bezpośrednim sąsiedztwie punktu Scout X.

Zdjęcia wykonujesz przy pomocy aparatu fotograficznego w twoim smartfonie. Telefon posiada stosowną aplikację. Możesz użyć aparatu tylnego lub przedniego, jeśli chcesz, aby w kadrze znalazła się też twoja twarz.

039
Wielka, żółta żarówka stanowi lokalną atrakcję turystyczną.

Spis treści: Watch Dogs 2 - Poradnik, Solucja

Zobacz też:

Watch Dogs 2 - Mapa: Kluczowe dane i Punkty badań

Watch Dogs 2 - Mapa: Pieniądze i wartościowe przedmioty

Watch Dogs 2 - Mapa: Części garderoby, Lakiery i Unikatowe pojazdy

Watch Dogs 2 - Mapa: Salony samochodowe i Lombardy

Najwięcej punktów znajduje się w samym centrum San Francisco, chociaż w okolicznych miejscowościach, a także w Alcatraz, również znajdziesz kilka obiektów do sfotografowania.

040

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Jeśli więc masz wyraźną potrzebę zyskania kolejnych followersów, zachęcamy do poszukiwań, które oczywiście możesz sobie wspomóc korzystając z naszej mapy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami