Watch Dogs 2 - Mapa: Pieniądze i wartościowe przedmioty

Wszystkie miejsca, gdzie można znaleźć pieniądze i wartościowy sprzęt elektroniczny.

Mówi się, że pieniądze szczęścia nie dają. Każdy podchodzi do tego zagadnienia inaczej, ale jedno jest pewne - zielone, szeleszczące papierki na pewno przydadzą się w Watch Dogs 2. Jeśli zastanawiasz się jak zdobyć pieniądze w Watch Dogs 2, a masz duszę eksploratora, powinieneś zacząć od kolekcjonowania ich w świecie gry.

Takich miejsc w San Francisco i okolicach jest prawie 150. Zastaniesz tam gotówkę lub cenny sprzęt elektroniczny, który można potem sprzedać w którymkolwiek z licznych lombardów. Może mało to szlachetny czyn, ale jak to mawiają - znalezione nie kradzione.

Wiele punktów z pieniędzmi jest łatwo dostępna. Czasami znajdują się niedaleko drogi, w czyimś ogródku, innym razem konieczne będzie wspinanie się po nie na różnego typu konstrukcje. Bardzo często punkty znajdują się na terenach strzeżonych, więc aby je zdobyć, będziesz musiał działać po cichu lub najpierw zneutralizować strażników.

035
Kilkanaście tysięcy dolarów po prostu leży sobie w czyimś ogródku. Amerykanie to jednak ufny naród.

Spis treści: Watch Dogs 2 - Poradnik, Solucja

Zobacz też:

Watch Dogs 2 - Mapa: Kluczowe dane i Punkty badań

Watch Dogs 2 - Mapa: Scout X

Watch Dogs 2 - Mapa: Części garderoby, Lakiery i Unikatowe pojazdy

Watch Dogs 2 - Mapa: Salony samochodowe i Lombardy

Najlepiej jest zbierać pieniądze doraźnie. Gdy tylko zobaczysz na radarze ikonę z symbolem dolara, powinieneś się zatrzymać i spróbować pozyskać gotówkę. Często są to kwoty po kilkanaście tysięcy dolarów, co okazuje się znaczną ilością pieniędzy zwłaszcza na początku rozgrywki.

036

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Jeśli jednak uwielbiasz znajdźki we wszystkich grach, korzystanie z naszej mapy i zebranie wszystkich możliwych pieniędzy z mapy może okazać się dla ciebie niezłą frajdą. Zachęcamy do poszukiwań!

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami