Watch Dogs 2 - Mapa: Kluczowe dane i Punkty badań

Miejsca, dzięki którym ułatwisz sobie rozwój umiejętności bohatera.

Jeśli chcesz, aby rozgrywka od samego początku zabawy była nieco prostsza, warto jest rozpocząć od poszukiwań Punktów badań. Można je wydać bezpośrednio na umiejętności naszego bohatera. Im więcej przeznaczysz takich punktów na badania, tym więcej możliwości zaoferuje ci rozgrywka.

Rozwinięcie niektórych badań wymaga z kolei zdobycia Kluczowych danych. To nieco trudniejsze do zdobycia skrzynki, które w zasadzie są dopiero początkiem zabawy. Po ich otworzeniu uruchomi się wyzwanie hakerskie, w którym będziesz musiał obejść strumień danych.

Ta minigra jest na pewno ci znana, jeśli miałeś okazję zagrać w pierwszą część Watch Dogs. Pamiętaj, że jeśli masz problem z dostępem do któregoś ze strumieni, możesz wykorzystywać latającego drona, rozmieszczone w okolicy kamery czy nawet windy towarowe i podnośniki.

037
Punkty badań są zazwyczaj łatwe do zdobycia, czego nie można powiedzieć o Kluczowych danych. Czasami będziesz musiał się trochę nagimnastykować, aby do nich dotrzeć.

Spis treści: Watch Dogs 2 - Poradnik, Solucja

Zobacz też:

Watch Dogs 2 - Mapa: Pieniądze i wartościowe przedmioty

Watch Dogs 2 - Mapa: Scout X

Watch Dogs 2 - Mapa: Części garderoby, Lakiery i Unikatowe pojazdy

Watch Dogs 2 - Mapa: Salony samochodowe i Lombardy

Poniżej przedstawiamy mapę, na której umieściliśmy Punkty badań (ponad sto) i Kluczowe dane (ponad dwadzieścia). Te drugie są trudniejsze do zdobycia, gdyż odblokowują naprawdę potężne umiejętności bohatera. Warto się więc nieco napocić.

038

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Punkty będą widoczne na radarze dopiero wtedy, gdy będziesz przejeżdżał w ich okolicy. Nie zobaczysz zatem wszystkich po wejściu w menu mapy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami