Watch Dogs 2 - Wyzwanie eKartowe

Pomagamy studentom z Oakland wygrać wyścigi gokartów.

Udaj się we wskazane miejsce, nieopodal małego toru wyścigowego, gdzie porozmawiasz ze studentem grzebiącym przy gokarcie. Okazuje się, że bogate grupy dzieciaków są bezkonkurencyjne pod względem wyścigów małych samochodzików, ale spróbujemy swoich sił mimo to.

Udaj się na pierwszy wyścig. Jest to krótki, bardzo prosty tor, ale osiągi twojego eKarta okażą się na tyle słabe, że wygranie będzie graniczyło z cudem. Bardzo ważne podczas tych potyczek jest to, aby praktycznie w ogóle nie używać hamulca. Lekkie łuki pokonuj z gazem wciśniętym w podłogę, a przy ostrzejszych po prostu ujmuj delikatnie gazu.

Gokarty są szalenie zwrotne, dlatego używanie hamulca pozostaw na najostrzejsze łuki, zakręty ponad 90 stopni. Staraj się także unikać kontaktu z przeciwnikami, gdyż pozbawia cię to momentalnie prędkości, spychając tym samym na koniec stawki. Pierwszy wyścig prawdopodobnie nie pójdzie zbyt dobrze, więc musisz zająć się pozyskaniem części ulepszających osiągi.

Zdobycie nowego akumulatora

Zakradnij się do wyznaczonego, słabo strzeżonego miejsca, gdzie odbywają się przeładunki kontenerów. Nie ma tam zbyt wielu strażników, dlatego do oczyszczenia miejsca wystarczy paralizator. Akumulator znajduje się w otwartym kontenerze na pierwszym piętrze. Wdrap się tam, a po zdobyciu przedmiotu dostarcz go głównemu konstruktorowi.

023
Chociaż akumulatory są z natury ciężkie, Marcus ochoczo będzie uciekał z przedmiotem zgarniętym pod pachą.

Drugie wyzwanie eKartowe przeniesie cię do Castro, ulicznego toru z większą ilością ostrych zakrętów. Na niektórych z nich możesz delikatnie wspierać się hamulcem ręcznym, ale tylko i wyłącznie w tym przypadku, gdy wiesz, że ryzyko kolizji z innym graczem jest praktycznie minimalne.

Wygrana nie jest tu zupełnie niemożliwa, ale szybko odczujesz fakt, że sztuczna inteligencja trochę oszukuje i nawet gdy osiągnięsz pierwsze miejsce, bardzo szybko możesz spaść na kolejne, a nawet na koniec stawki. Czas więc zdobyć kolejną część, dzięki której zmagania w następnym wyścigu powinny być - przynajmniej w teorii - czystą formalnością.

Spis treści: Watch Dogs 2 - Poradnik, Solucja

Następnie: Watch Dogs 2 - Malowanie

Zobacz także: Watch Dogs 2 - pojazdy: samochody, motocykle, superauta

Zdobycie mikroczipa poprawiającego przyspieszenie

Okazuje się, że nasz pojazd potrzebuje lepszego przyspieszenia, co jest kluczowe przy wychodzeniu z zakrętów. Udaj się zatem na kampus firmy Nudle, gdzie w jednym z budynków, na małym wewnętrznym balkonie, odnajdziesz wymagany przedmiot. Wdrap się tam po półce na ścianie wspinaczkowej. Żaden alarm nie zostanie podniesiony, więc spokojnie wróć do konstruktora eKarta.

024
Po zdobyciu ostatniej części możesz wrócić na poziom parteru przy pomocy żółtej zjeżdżalni. Fajne!

Teraz czeka cię kolejne wyzwanie, polegające na ukończeniu wyścigu na torze w śródmieściu. To bardzo wymagający tor, pełen długich prostych i różnic wysokości oraz ostrych zakrętów. Hamulec jest tu już zdecydowanie pomocny. Tym razem masz już naprawdę duże szanse na zwycięstwo.

Jeśli jednak stanie się inaczej, możesz powtórzyć wyścig, jak zresztą każdy z poprzednich. Im lepsze miejsce zdobędziesz, tym większą liczbę followersów zyskasz. Zdobędziesz też większą ilość gotówki, co też jest bardzo ważne, zwłaszcza w początkowych fazach rozgrywki.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami