Watch Dogs 2 - Wprowadzenie, Spacer po parku

Poznajemy San Francisco i okolicę oraz szukamy nowego ubrania.

Po misji treningowej na farmie serwerowej ctOS-u w końcu przeniesiesz się na teren miasta San Francisco i jego okolic. Impreza na plaży po zdanym teście okazała się na tyle mocna, że obudziłeś się na podłodze w towarzystwie gromkiego kaca. Najgorsze jest w tym wszystkim to, że oprócz podkoszulka i bokserek, nie masz żadnego innego ubrania.

Zanim jednak ruszysz do sklepu w poszukiwaniu odzieży, musisz zainstalować w swoim telefonie specjalną aplikację, która wyświetli na mapie ważne punkty. Szerszy opis działania telefonu poruszamy w innym rozdziale poradnika. Na razie jednak użyj przycisku opcji na padzie, aby wywołać telefon.

Wejdź do sklepu z aplikacjami, po czym zainstaluj Nudle Maps. Jest to aplikacja darmowa, choć obok niej znajdziesz kilka płatnych. Są to jednak niewielkie kwoty. Działanie tych programów poruszamy w rozdziale opisującym telefon. Dzięki aplikacji Nudle Maps będziesz mógł ustalać punkt docelowy i poznawać ważne miejsca na mapie. Twoim obecnym celem jest zakup pary spodni. Możesz także zaopatrzyć się w większą ilość ciuchów, jest to twoja decyzja.

005
Najbliższe sklepy odzieżowe lub stoiska z ubraniami znajdują się na wschód od twojej pierwotnej pozycji.

Wybraliśmy sklep Torque Rat, który skupia się na ubraniach dla motocyklistów. Możesz tam dotrzeć korzystając z szybkiej podróży lub kradnąc któryś z pojazdów i docierając tam na własną rękę. Jeśli wejdziesz już do sklepu i udasz się w rejony przymierzalni, będziesz mógł aktywować okno zakupów. Wybierz stamtąd okienko o nazwie Dół, po czym dobierz spodnie wedle uznania. Jeśli masz ochotę i nie szkoda ci pieniędzy, możesz także kupić więcej ubrań.

Dziupla DedSecu

Jeśli przebieranki mamy za sobą, czas udać się do dziupli naszej organizacji. Ponownie możesz skorzystać z mapy. Kwaterę główną znajdziesz na południe od centrum San Francisco, jest oznaczona czarnym prostokątem z symbolem HQ.

006
Przykrywką dla dziupli jest sklep z grami.

Wejdź na tyły sklepu Gary's Games and Glory, ma charakterystyczny, czerwony szyld od strony ulicy. Po wprowadzeniu wcześniej zdobytego kodu dostępu, zejdziesz do piwnicy sklepu, gdzie spotkasz się z poznaną już wcześniej ekipą. Po ukończonym przerywniku będziesz musiał porozmawiać ze Śrubą, czyli jegomościem posiadającym cały czas maskę na twarzy.

Po krótkim dialogu otrzymasz dostęp do aplikacji ./Badania w swoim telefonie. Aktywujesz nią drzewko umiejętności, o którym szerzej piszemy w innym rozdziale poradnika. Użyj zdobytych punktów do rozwinięcia którejś z umiejętności. Twój wybór na tym etapie nie ma teoretycznie znaczenia, ale dobrze zastanów się, jaki styl gry będziesz preferował w najbliższej przyszłości.

Spis treści: Watch Dogs 2 - Poradnik, Solucja

Następnie: Watch Dogs 2 - Wysoka cena

Raz jeszcze pogadaj ze Śrubą, który pokaże ci, jak używać drukarki 3D w dziupli. Za jej pomocą będziesz mógł tworzyć drony oraz bronie różnego rodzaju. Podejdź do drukarki z żółtymi drzwiczkami i wykonaj interakcję. Wybierz drona o nazwie Skoczek, jest on darmowy. Następnie przejdź do menu uzbrojenia i wybierz pistolet, który również otrzymasz za darmo.

Teraz porozmawiasz z Horatiem, który wprowadzi cię w zadania online. Porozmawiaj także z dziewczyną, która przedstawi ci tablicę followersów i zainstaluje na twoim telefonie Aplikację DedSecu. To właśnie za jej pomocą będziesz aktywował wszystkie misje w grze, nie tylko głównego wątku, ale i poboczne oraz innego rodzaju aktywności.

Na początku wybierz główną operację o nazwie Spacer po parku. Nie jest to misja z prawdziwego zdarzenia, a raczej sposób na zaprezentowanie ci, jak ten mechanizm działa. Po aktywacji śledzenia misji udaj się do parku Mission Dolores. Jest dosłownie po drugiej stronie ulicy, gdzie znajduje się dziupla DedSecu. Możesz włączyć Hakowanie sieci, przyciskając prawy analog, aby szybciej odnaleźć kluczowe elementy.

007
Porozmawiaj z Jarodem Hillmanem, znanym dilerem posiadającym ważne informacje, które mogą pomóc DedSecowi w zwiększeniu rozgłosu.

Przy ceglanym murku odnajdziesz dilera opowiadającego o pewnym raperze. Będzie to świetny zalążek do jednej z głównej misji. Będzie to zadanie Wysoka cena, którą również możesz aktywować w Aplikacji DedSecu, którą znajdziesz w swoim smartfonie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami