Ponad kwadrans gameplayu z The Last Guardian

Współpraca z Trico.

W internecie pojawił się trwający nieco ponad 16 minut film, prezentujący fragmenty gameplayu z nadchodzącego The Last Guardian.

Nagranie pochodzi ze zorganizowanego niedawno w Londynie pokazu produkcji. W obszernym materiale znalazły się niewidziane dotychczas ujęcia z rozgrywki.

01

W filmie główny bohater wraz ze stworem Trico eksploruje lokację osadzoną na otwartej przestrzeni. Wspólnie rozwiązują przygotowane przez twórców zagadki, przy czym bardzo często zwierzaka trzeba zachęcić do współpracy.

Protagonista - mały chłopiec - dysponuje dużą zręcznością: potrafi wspinać się po ścianach budynków, bujać na linach oraz przechodzić po wąskich kładkach. Może również wdrapać się na grzbiet towarzyszącej młodzieńcowi istoty.

Zobacz: The Last Guardian - Poradnik, Solucja

Natomiast sam Trico jest pomocny nie tylko w przesuwaniu ciężkich przedmiotów, ale też w przemieszczaniu się na duże odległości i docieraniu w niedostępne z pozoru miejsca.

Produkcję zapowiedziano jeszcze w 2009 roku, ale premierę wielokrotnie przekładano. Początkowo miała ukazać się na PS3, lecz ostatecznie zdecydowano się przenieść tytuł na nowszą konsolę Sony - PlayStation 4.

The Last Guardian zadebiutuje 7 grudnia. Terminu uda się tym razem dotrzymać - pod koniec października twórcy ogłosili, że nareszcie ukończyli prace nad projektem.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami