RollerCoaster Tycoon World debiutuje w przyszłym tygodniu

Koniec z Early Access.

Po latach nieobecności na rynku, przyszły tydzień zapowiada się na nadmiar atrakcji dla fanów ekonomicznych strategii i wesołych miasteczek na PC - debiutuje nie tylko Planet Coaster, ale także RollerCoaster Tycoon World.

Twórcy tej drugiej produkcji ogłosili właśnie, że opuszczą program Early Access na Steamie w najbliższą środę, 16 listopada. Jak wiemy już od jakiegoś czasu, data debiutu Planet Coaster od Frontier Developments to czwartek, 17 listopada.

1

Nie jest to pewnie pojedynek na miarę PES kontra FIFA czy Call of Duty kontra Battlefield, a na obecną chwilę także zwycięzca jest raczej przesądzony - Planet Coaster.

Zasłużone brytyjskie studio to twórcy nie tylko Elite: Dangerous, ale - wcześniej - także RollerCoaster Tycoon 3 i dodatków do RCT2. Deweloperom nie brakuje więc doświadczenia, a już wczesne wersje produkcji pokazały, że tytuł zapowiada się interesująco.

Tymczasem RollerCoaster Tycoon World kilka razy zmieniało już firmę prowadzącą prace. Na Steamie gra dostępna jest w Early Access od marca tego roku, zbierając „głównie negatywne” recenzje użytkowników.

Nie wszystko jednak stracone, ponieważ wraz z debiutem pełnej wersji otrzymamy także całkiem nowy system postępów, zmodyfikowany interfejs i menu główne, a także ogólne poprawki wydajności. Może coś się zmieni.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami