Wydano drugie fabularne DLC do Homefront: The Revolution

Jest też kolejna łatka.

Strzelanka Homefront: The Revolution od Dambuster Studios wzbogaciła się o drugie z trzech planowanych rozszerzeń fabularnych - Aftermath.

Dodatek zadebiutował na PC, PS4 i Xbox One razem z kolejną aktualizacją.

1
Nie ma takiego bicia?

W odróżnieniu od pierwszego rozszerzenia, nie mamy do czynienia z prequelem. Akcja toczy się zaraz po bitwie o Filadelfię z siłami połączonej Korei. Jako Ethan Brady musimy wyeliminować Benjamina Walkera, „złamanego” przez siły KPA i zmuszonego do nadawania kontrrewolucyjnej propagandy.

Jednak zamiast próbować zabić charyzmatycznego przywódcę Ruchu Oporu, nasza postać postanawia wyruszyć z niemal samobójczą misją ratunkową.

Aftermath bez dodatkowych opłat pobiorą posiadacze przepustek sezonowych Homefront: The Revolution. Reszta musi liczyć się z wydatkiem na poziomie 6 euro (nieco ponad 26 zł).

W ramach DLC zwiedzimy nowe strefy miasta oraz poznamy kilka szczegółów na temat fabuły. Dowiemy się, w jaki sposób Walker został pojmany i dlaczego skłoniono go do współpracy.

2
Wraca akcja motorowa

Jednocześnie udostępniono darmową misję Uncle S.A.M. w trybie kooperacji. Nasza drużyna musi rozstawić pociski powierzchnia-powietrze i wyeliminować samoloty KPA.

„A gracze powracający do Homefront: The Revolution dostrzegą, że najnowsza poprawka wydajności znacząco usprawnia ogólne wrażenia” - zapewniają deweloperzy.

Trzecie - największe - rozszerzenie ukaże się w przyszłym roku.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami