Dodatek Survival do The Division dostępny na serwerach testowych

Walka o przetrwanie.

Ubisoft poinformował, że rozszerzenie Survival do sieciowej strzelanki The Division można już włączyć na publicznych serwerach testowych, na PC.

Wszyscy zainteresowani mogą więc do 13 listopada sprawdzać zmiany, jakie wprowadzi aktualizacja 1.5. Dostęp do dodatku zarezerwowany jest jednak dla posiadaczy przepustek sezonowych.

1
Jason?

Survival w znaczącym stopniu zmodyfikuje warunki rozgrywki, wprowadzając właśnie sztukę przetrwania i konieczność dbania o podstawowe potrzeby naszych postaci. Mowa o ciepłym ubraniu, zapasach, jedzeniu, wodzie czy lekarstwach.

Akcja toczy się na zaśnieżonych mapach, na które zrzucane są grupy 24 graczy. W zależności od wybranego trybu, będziemy współpracować, by wspólnie walczyć z niebezpieczeństwami, w tym z nowymi przeciwnikami - Łowcami. Możliwa jest także rywalizacja.

Na miejsce przybywamy bez zaawansowanego wyposażenia zgromadzonego w standardowej kampanii The Division. Celem jest dotarcie do centrum lokacji, gdzie znajduje się szczepionka, która może wyleczyć tajemniczą chorobę, na jaką zapadły nasze postacie.

Jeśli otrzymamy odpowiednią liczbę obrażeń i nie „wskrzesi” nas pobliski towarzysz, kończymy rozgrywkę i opuszczamy serwer. Sesja dla 24 osób może trwać maksymalnie dwie godziny - potem zabija nas wspomniany wirus.

Dodatek Survival do The Division nie ma jeszcze daty premiery. Trafi najpierw na PC i Xbox One, potem także na PS4.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami