Sombra dostępna na publicznych serwerach testowych Overwatch

Nowa bohaterka.

Zgodnie z zapowiedziami, nie tylko gracze odwiedzający BlizzCon w ubiegły weekend otrzymali dostęp do ogłoszonej tam, nowej postaci. Sombra trafiła także na publiczne serwery testowe.

Oznacza to, że wszyscy zainteresowani posiadacze wersji PC mogą już sprawdzać możliwości bohaterki.

1
Sombra przejmie nawet zagranie meczu

Przypomnijmy: postać jest hakerką, a jej podstawową bronią jest pistolet maszynowy. Hakując przeciwników uniemożliwia im czasowo korzystanie ze zdolności i apteczek.

Dzięki kamuflażowi termooptycznemu, Sombra może też aktywować chwilową niewidzialność, przy jednoczesnym przyspieszeniu ruchów. Używając translokatora może powrócić w miejsce, w którym położy gadżet. Więcej szczegółów na oficjalnej stronie.

Jak można się domyślić, zainteresowanie nowością jest spore, a PST aktualnie obsługuje 10 tysięcy graczy jednocześnie. Można więc natknąć się na kolejki.

Na serwerach testowych zostają automatycznie utworzone kopie naszych kont z aktualnej wersji gry wraz ze wszystkimi postępami (poziomami, odblokowanymi elementami, statystykami). Aby uzyskać dostęp, należy wcześniej choć raz zainstalować Overwatch i zalogować się do gry.

Co interesujące, z pierwszych testów wynika, że Sombra potrafi na przykład zhakować... Zagranie Meczu, prezentujące najciekawszą akcję zakończonego pojedynku drużynowego.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami