Neonowe motocykle w nowym dodatku do GTA Online

Prawie jak Tron.

Grand Theft Auto Online doczekało się kolejnej aktualizacji z nową zawartością. Tym razem deweloperzy ze studia Rockstar wprowadzili do gry zawartość inspirowaną filmem Tron.

Patch jest już dostępny do pobrania.

Nazwa znanego dzieła science-fiction nie jest wykorzystywana, ale udostępnione motocykle i neonowa kolorystyka nie pozostawia wątpliwości co do materiału, na którym wzorowali się projektanci.

Motocykle Nagasaki Shotaro rozświetlą drogę różnymi kolorami, zostawiając za sobą barwną smugę. Efekt będzie oczywiście najbardziej imponujący w nocy.

Nowością jest także tryb Deadline, który zakłada wykorzystanie wspomnianych motocykli. Czterech graczy jeździ po wyznaczonym terenie, a z rywalizacji odpada każdy, kto wjedzie na linię pozostawianą przez pojazd rywala.

Wszystkie dodatki do GTA Online są darmowe.

Rockstar zamierza kontynuować wspieranie sieciowego trybu GTA 5. Niektóre zespoły deweloperów pracują tymczasem nad Red Dead Redemption 2, które ma zadebiutować jesienią przyszłego roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami