Logiczna przygodówka Obduction trafi na PS4, PS VR i Vive

Po debiucie na PC.

Logiczna gra przygodowa Obduction od studia Cyan - twórców Myst i Riven - ukazała się już na PC i Oculus Rift, lecz w przyszłym roku trafi także na PS4, PS VR oraz HTC Vive.

- Otwieramy Obduction w wirtualnej rzeczywistości na więcej platform i stawiamy na przyszłość VR - tłumaczy szef firmy, Rand Miller, w rozmowie z serwisem GamesBeat.

1
Jest ładnie

- Przed nami prace nad optymalizacją na PlayStation 4, ale to zaskakująco mocna platforma i jestem pod wrażeniem, jak dobrze gra wygląda na konsoli - dodaje menedżer.

Te zapewnienia mogą być niespodzianką, ponieważ już na PC tytuł miał pewne problemy z wydajnością. „Absolutna płynność w spokojnej przygodówce stawiającej na eksplorację nie jest kluczowa, lecz nawet GTX 1080 notuje dość poważne i częste chrupnięcia” - wspominaliśmy w recenzji Obduction.

To nie przeszkadza jednak w dobrej zabawie. Gra „przemówi tylko do fanów trudnych przygodówek w trzech wymiarach, ale ci znajdą w grze wszystko, czego szukają - i na co czekali” - dodaliśmy w podsumowaniu.

Gracz trafia do dziwnego miejsca, gdzie kosmici przygotowali małą społeczność, z miasteczkiem o nazwie Hunrath w centrum. Teraz miejscowość jest już porzucona i zrujnowana, ale także otwarta na eksplorację.

Anonimowy bohater rzucany jest do pustej, bezludnej piaskownicy. Przesuwamy wajchy, łamiemy kody, uruchamiamy antyczne maszynerie, powoli odkrywając tajemnicę kolejnych miejsc.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami