Nekromanta trafi do Diablo 3

W przyszłym roku, w ramach płatnego DLC.

Nekromanta trafi do Diablo 3 w 2017 roku - poinformowali deweloperzy ze studia Blizzard. Nowa postać będzie dostępna w ramach płatnego DLC.

Cena i konkretna data premiery nie są jeszcze znane.

Bohater wzorowany jest na tej samej klasie z Diablo 2. Powrócą więc znane z drugiej odsłony cyklu czary, takie jak wybuchające zwłoki czy przywołanie szkieletów.

Razem z postacią wprowadzone zostaną też inne nowości. Nabywcy nowej klasy otrzymają także zwierzaka, dwa sloty postaci (na PC), baner i ramkę portretu.

Nekromanta otrzyma oczywiście własne zestawy broni i uzbrojenia, w tym przedmioty legendarne. Klasową bronią mistrza mrocznej magii będzie kosa.

Podczas ceremonii otwarcia targów BlizzCon 2016 fani Diablo 3 doczekali się też innych ekscytujących zapowiedzi. W ciągu najbliższych tygodni w grze pojawi się zawartość z pierwszego Diablo - udostępniona zostanie bezpłatne w ramach aktualizacji.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami