Hakerka Sombra nowym bohaterem w Overwatch

Zapowiedziano też nowy tryb i mapy.

Zgodnie z oczekiwaniami fanów, nowym bohaterem w strzelance Overwatch będzie Sombra - poinformowano dziś podczas uroczystego otwarcia targów BlizzCon 2016.

Postać jest hakerką. Jej podstawową bronią jest pistolet maszynowy. Hakując przeciwników uniemożliwia im czasowo korzystanie ze zdolności i apteczek.

Dzięki kamuflażowi termooptycznemu, Sombra może też aktywować chwilową niewidzialność przy jednoczesnym przyspieszeniu ruchów. Używając translokatora może powrócić w miejsce, w którym położy ten gadżet. Wreszcie, zdolność Ultimate tej postaci dezaktywuje wszystkie tarcze oponentów i hakuje wszystkich wrogów.

Sombra trafi na serwery testowe w ciągu tygodnia. W aktualizacji wprowadzającej bohaterkę dodany zostanie też tryb Arcade, który umożliwi pojedynki 1 na 1 lub 3 na 3. To wszystko na specjalnie przygotowanych mapach.

Deweloperzy przygotowali też nową mapę do zwykłych meczów sześcioosobowych drużyn - Oazę.

Opublikowany zwiastun pokazuje, że Sombra jest bohaterką współpracującą z organizacją Talon, do której należą też między innymi Żniwiarz i Trupia Wdowa.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami