Demo Forza Horizon 3 dostępne na PC

18,49 GB danych.

Microsoft obiecywał przed premierą Forza Horizon 3, że wersja demonstracyjna trafi nie tylko na Xbox One, ale także na PC. Oczekiwania nieco się przedłużyły, ale demo jest już dostępne.

Aby je pobrać, wystarczy skorzystać z oferty w sklepie Windows Store.

Pomimo treści ograniczonych w porównaniu z pełną wersją, trzeba przygotować się na całkiem sporo pobierania - 18,49 GB danych.

W wersji demonstracyjnej udostępniono wybrane wyzwania. Po zakończeniu wszystkich wyścigów, demo umożliwi także dołączenie do znajomych w sieci, w sesji jazdy dowolnej i wspólne odkrywanie bezdroży Australii dla maksymalnie 12 osób.

Wśród dostępnych aut znajdziemy Lamborghini Centenario, pojazd buggy, wytrzymałą półciężarkówkę, BMW M4 Coupe, Forda Shelby GT350R czy australisjkie 2014 HSV Limited Edition GEN-F GTS Maloo.

„Beztroskie łamanie przepisów na australijskich szosach i budowanie wielkiego festiwalu motoryzacyjnego sprawiają mnóstwo przyjemności. Mamy do czynienia z najlepszą odsłoną świetnej serii” - napisał Łukasz w recenzji Forza Horizon 3.

Produkcja studia Playground Games z września tego roku po raz kolejny stawia na wyścigi w otwartym świecie, tym razem przenosząc akcję na drogi i bezdroża Australii.

Dostępny teren ma być największy w historii serii, a do wyboru miłośników czterech kółek twórcy oddano ponad 350 najlepszych i najciekawszych aut świata.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (12)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami