Call of Duty: Infinite Warfare - Poradnik, Solucja

Najważniejsze porady, opis przejścia, znajdźki i sekrety.

Witajcie w poradniku i solucji do Call of Duty: Infinite Warfare. Najnowsza odsłona popularnego cyklu strzelanek zabiera graczy w kosmos. Bazę bohatera i jego kompanów stanowi statek kosmiczny, odwiedzimy różne planety, a nawet asteroidę lecącą w kierunku słońca.

Przygotowaliśmy opis przejścia wszystkich misji kampanii fabularnej, która tym razem oferuje także kilka zadań pobocznych - to nowość w serii. W naszym poradniku znajdziecie też najważniejsze wskazówki i opis dotyczący trybu wieloosobowego oraz kooperacyjnej zabawy w eksterminację zombie.

Sporządziliśmy również dokładną listę wszystkich znajdziek w Call of Duty: Infinite Warfare dla miłośników zbieractwa. Nie pominęliśmy żadnego ważnego szczegółu, więc zapraszamy do zapoznania się ze spisem sekretów.

Opis przejścia, misje główne i poboczne

W kampanii wcielamy się w kapitana Reyesa, który wraz z kompanami ze statku Retribution musi powstrzymać armię separatystów z Marsa. Przeciwnicy chcą zdobyć kontrolę nad Ziemią. Podczas przygody odwiedzimy między innymi Księżyc i Tytana.

Znajdźki i sekrety

Podczas misji możemy trafić na Zbrojownie. Pomieszczenia te są czasem nieźle ukryte i łatwo je przeoczyć, a znajdziemy w nich cenny ekwipunek oraz ulepszenia.

Multiplayer i tryb Zombie

Jak co roku, Call of Duty oferuje tryb multiplayer oraz kooperacyjne zmagania z hordami zombie. Poniżej opisujemy dostępne tryby, uzbrojenie oraz kombinezony, które dają dostęp do specjalnych talentów.

Porady na start

- Korzystaj z kombinezonu. W kampanii (w większości misji) i w trybie wieloosobowym możesz biegać po ścianach i wykonywać podwójny skok. Pamiętaj o tym, bo zdolności te mogą uratować ci skórę lub pomóc szybko dotrzeć do przeciwników.

- Uważaj na roboty. Nawet jeżeli maszyna wydaje się wyeliminowana, może okazać się, że jeszcze spróbuje cię zaatakować albo chwycić. Upewnij się, że dobijasz metalowych wrogów.

- Wybieraj granaty. W Infinite Warfare znajdziesz wiele różnorodnych granatów. Zazwyczaj możesz wymieniać je w skrzynkach porozrzucanych po etapach w trakcie misji. Przed tobą grupa robotów? Rozejrzyj się za elektrogranatami. Granaty antygrawitacyjne są świetne, by wyrzucić wrogów zza osłony.

- Miej oczy dookoła głowy. Nowa odsłona serii zachowuje szybkie tempo znane z poprzednich dwóch części w trybie multiplayer. Oznacza to, że trzeba stale się poruszać i rozglądać. Przeciwnik może nadejść z wielu różnych stron, nawet przebiec po ścianie w naszą stronę.

- Zagraj w Zombie sam. Jeżeli znajomi nie są akurat online, pamiętaj, że w tryb Zombie możesz zagrać w pojedynkę. Może to być dobra rozgrzewka i szansa na poznanie mapy, przed właściwą rundą z towarzyszami.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami