Grafika koncepcyjna Diablo 3 wzbudziła nadzieje na Nekromantę

Obrazki z krypty.

Czyżby Diablo 3 miało wzbogacić się o klasę Nekromanty? Takie wnioski oferuje część fanów serii, po tym jak na serwerze Blizzarda znaleziono interesującą grafikę koncepcyjną.

Adres obrazka zawierał pierwotnie słowo „necromancer”, lecz szybko został usunięty. W internecie nic jednak nie ginie, stąd kopia zapisana dla potomności.

Grafika przedstawia dwójkę postaci o niezdrowej cerze, otoczoną hordą wskrzeszonych trupów - standardowe zajęcie dla Nekromanty. Wersja kobieca ma nad ręką lewitującą czaszkę, a odsłona męska dzierży kosę. Trudno o mniej subtelne sugestie.

necromancer
Grafika koncepcyjna - przyczyna zamieszania

Skąd wiemy, że to obrazek związany z Diablo? Takiej pewności niestety nie ma. Jedyna wskazówka to podpis Johna Muellera, ale ten jest dyrektorem artystycznym całego Blizzarda. Ujawnienie grafiki nie musi oznaczać, że Diablo 3 otrzyma nową klasę - być może to starszy koncept.

Co więcej, w najnowszej odsłonie popularnej serii hack'n'slash jest przecież Szaman, korzystający z wielu rozwiązań z arsenału Nekromanty, z przyzywaniem trupów włącznie.

Warto jednak pamiętać, że Diablo obchodzi 20 rocznicę debiutu. Być może Blizzard szykuje w związku z tym jakąś zapowiedź. Jeśli tak jest, to szczegóły poznamy zapewne na imprezie BlizzCon, startującej w najbliższy piątek o godzinie 19:00.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Kolejny producent odchodzi z Blizzarda

Zajmował się Overwatch 2.

Far Cry 6 bez ray tracingu na konsolach - opcja dostępna tylko na PC

Na platformach PlayStation i Xbox liczy się wydajność.

Deathloop - Poradnik, Solucja

Jak zacząć, rozgrywka, walka, opis przejścia i tropy - poradnik do Deathloop.

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami