Farming Simulator 17 - misje, zlecenia od innych rolników

Gdzie zlecane są misje i jakie przynoszą korzyści.

Tradycyjnie już dla serii w Farming Simulator 17 przyjdzie nam wykonywać szereg różnorakich misji, zlecanych przez innych farmerów. Tym jednak razem aby je wykonać, musimy podjechać do danego pola i podejść do niebieskiego znaczka z plusikiem.

Misje warto wykonywać zwłaszcza na początku oraz w środkowym czasie rozgrywki, kiedy wciąż rozwijamy własną farmę i potrzebujemy zastrzyku gotówki, na kupno nowych maszyn.

Zysk z wykonywania zadań bardzo często sięga kilkunastu tysięcy, a jest to łatwa i szybka do wykonania robota. Dodatkowo zyskujemy punkty reputacji u danego farmera, który zacznie sprzedawać nam swoje pola po obniżonej cenie.

Także nie zastanawiaj się ani chwili dłużej, misje warto wykonywać!

Jak rozpocząć misję?

Jeżdżąc po mapie, zapewne zauważyłeś, że masz możliwość kupna nowych pól, by powiększyć swoją gospodarkę. Służy do tego niebieski znaczek z plusikiem, znajdujący się blisko każdego z pól możliwych do kupienia.

Aby go uruchomić, musisz wyjść z pojazdu i dojść do samego znaczka następnie wcisnąć klawisz ( R ). Pojawi się nowe konto z podobizną obecnego właściciela działki. Z lewej strony masz jego dane i poziom znajomości. Im jest on wyższy, tym cena pól należących do danej osoby spada - co jest oczywiście korzystne dla nas.

farming_simulator17_22

Nieco niżej jest rozmiar działki wyrażony w hektarach oraz aktualna jej cena.

Po prawej stronie masz krótką informację będącą zleceniem do wykonania, jeśli tylko mamy chęć i czas aby je zrealizować. W zamian otrzymamy określoną w zadaniu nagrodę pieniężną (patrz w górny prawy róg). Do tego za każde wykonane zadanie rośnie poziom reputacji u właściciela pola.

Misje musisz wykonać w ściśle określonym czasie, na przykład wciągu najbliższych 45 minut. Na ekranie zobaczysz licznik odliczający czas. Na szczęście z reguły czasu jest na tyle dużo, że nie musimy się specjalnie spieszyć z wykonywaniem zlecenia.

Niemniej im zadanie wykonamy wcześniej, tym wzrasta bonus finansowy, który czasem może sięgnąć nawet kilkudziesięciu procent kwoty początkowej. Także warto się spieszyć.

Nie musimy się także przejmować maszynami, opryskiem, ziarnami itp. Wszystko co niezbędne do wykonania misji, zostanie dostarczone nam przez właściciela pola. Nie ponosimy żadnych kosztów w wyniku wykonywania misji.

farming_simulator17_23

Co ważne, niejednokrotnie przyjdzie nam pracować na bardzo drogim sprzęcie, którego nie posiadamy na swojej gospodarce. Także przed kupnem, możemy się z nim zapoznać, sprawdzić jak działa i czy jest przydatny na roli.

Spis treści: Farming Simulator 17 - poradnik i najlepsze porady

Zobacz: Farming Simulator 17 - maszyny: ciągniki, traktory

W przypadku gdy nie dokończymy misji, wkrótce w tym samym miejscu pojawi się nowe, inne zadanie. Co ważne, podczas wykonywania zadania ich stan nie zapisuje się!

Pamiętaj także, iż podczas misji, nie możesz zjechać z pola, ani przełączyć się na jakikolwiek inny pojazd, bo wtedy misja zostanie przerwana.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami