Call of Duty: Modern Warfare - Zaciemnienie

Na ratunek Nikołajowi.

Po misji na morzu - Załoga zbyteczna - zmieniamy klimat. Ruszaj za towarzyszami wzdłuż rzeki. Po chwili zobaczycie chatkę na lewym brzegu, a przed nią dwóch żołnierzy - trzeba ich wyeliminować. Także w budynku znajduje się dwóch wrogów, a także laptop.

Po pokonaniu przeciwników idź dalej za kapitanem i Gazem, przejdziecie pod mostem, potem ruszycie w prawo. Otrzymasz polecenie rozłożenia min przy wejściu do pierwszego budynku - zrób to, tylko tak, by strażnicy w środku cię nie zobaczyli. Oddal się i strzel w okolice wejścia, by zwrócić uwagę wrogów.

zaciemnienieSCREEN1
Po podłożeniu min przed wejściem, strzel w ścianę, by zwrócić uwagę wrogów

Rozpocznie się strzelanina, pokonajcie paru żołnierzy, którzy się pojawią i ruszajcie dalej. Idź za Pricem przez dom. Kapitan otworzy drzwi i wyjdziecie na podwórze, gdzie po chwili spotkacie się z rosyjskim sojusznikiem i jego oddziałem.

Ruszaj za wszystkimi ścieżką, a dotrzesz na klif, z którego widać pole bitwy poniżej. Dostaniesz rozkaz wyciągnięcia karabinu snajperskiego, a więc zmień broń i strzelaj do wrogów niżej - musisz też zastrzelić dwóch żołnierzy obsługujących karabiny maszynowe w domku (jednego trzeba zabić strzałem przez ścianę).

Po udanym ostrzale idź za towarzyszami. Przejdziecie przez dom, wyjdziecie na otwarty teren z przeszkodami. Tutaj musicie pokonać dwie fale przeciwników. Możesz używać granatnika, ale nie musisz. Po walce podejdziecie do krawędzi góry i znów będziesz musiał ostrzeliwać wrogów na dole.

Po chwili idź dalej za towarzyszami, a po wymianie zdań z rosyjskim kolegą, zjedź na linie. Pobiegnij do dużego budynku naprzeciwko góry, pokonaj wrogów w środku. Przejdź przez pokoje i wyjdź. Uważaj, bo za budynkiem, po lewej, są wrogowie. Biegnij pod górę, w stronę celu.

zaciemnienieSCREEN2
Po wyjściu z tego budynku uważaj, bo po lewej może być wróg

Poczekaj z Pricem przy drzwiach, aż Gaz wyłączy prąd. Aktywuj noktowizor i wejdź do budynku. Pokonaj wroga po lewej, wejdź do pokoju i przejdź w prawo. Przy schodach jest kolejny przeciwnik. Idź po schodach, a na górze zlikwiduj wroga za stolikiem w rogu. Postrzel kolejnego żołnierza, który chowa się za drzwiami.

Spis treści: Call of Duty: Modern Warfare - Poradnik, Solucja

Następnie: Call of Duty: Modern Warfare - Charlie, nie surfuj

Zobacz także: Call of Duty: Modern Warfare - dane wywiadu, kody

W ostatnim pokoju jest Nikołaj, ale uważaj, bo jest tam też jeden wróg, który może zadać duże obrażenia, jeżeli go od razu nie pokonasz. Zabij go, potem przeczekaj krótką wymianę zdań i razem z towarzyszami wracaj na parter i wyjdź z domu.

Przejdź do śmigłowca, by zakończyć misję.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

PS5 - poradnik do konsoli

Wszystko o PlayStation 5: najważniejsze funkcje, rozwiązania problemów, porady i wskazówki.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami