Call of Duty: Modern Warfare - Wszyscy w kamuflażu

Wspomnienia z Prypeci.

Po poszukiwaniach Al-Asada w misji Kryjówka pora na retrospekcję. Przed tobą jedna z najbardziej lubianych i rozpoznawalnych misji w Call of Duty 4. Zadanie to przenosi gracza do przeszłości. Bohaterem jest kapitan Price, który uczestniczył w polowaniu na Zakajewa na Ukrainie.

Rozpoczynasz zadanie skryty w trawie. Odezwie się leżący obok kapitan MacMillan i ruszy do przodu. Przez większą część misji musisz za nim podążać - nie radzimy go wyprzedzać, gdyż w niektórych sytuacjach może to skończyć się porażką przez system skryptów w grze.

Wejdziesz za towarzyszem do małej budki. Poinformuje cię, że musicie zlikwidować dwóch strażników znajdujących się na wprost. Czołgaj się za kapitanem, a otrzymasz polecenie zlikwidowania przeciwnika. Strzel do jednego, wtedy, gdy drugi na niego nie patrzy. Towarzysz pozbędzie się tego, który pozostał.

Idź dalej za sojusznikiem. Podejdziecie do domu, ale kapitan zabroni atakowania wrogów w środku. Okrążycie budynek. Kapitan wskaże wroga przy samochodzie - sam możesz zdecydować, czy go zastrzelić, czy pozwolić przejść.

Podążajcie do przodu przez podwórze i przez mały płot. Zatrzymacie się za drzewem, później za drugim. Po usłyszeniu pytania o strażnika na wieży, zastrzel tego żołnierza, a później kolejnego, który jest przy pomniku i idź za kapitanem.

wszyscywprzebSCREEN1
W wieży jest laptop

Przebiegniecie kawałek, a po przeskoczeniu przez kłodę brzozy będziesz musiał się położyć, gdy zrobi to MacMillan. Najlepiej leżeć jak najbliżej niego. Na środku polany musicie po prostu przeczekać, aż grupa wrogów was ominie. Czekaj, aż MacMillan zacznie się czołgać i podążaj za nim. Później idźcie dalej.

Zatrzymacie się za żółtą koparką. Zlikwiduj wrogów naprzeciwko - zaczynając od patrolujących po lewej, a później tych wrzucających ciała do wody. Musisz to zrobić szybko, by nikt nie zdążył wywołać alarmu. Później ruszaj za kapitanem, aż dojdziecie do kontenerów. Towarzysz pozbędzie się jednego strażnika, przejdziecie dalej i każe czekać ci przy kontenerze, a sam stanie z drugiej strony. Poczekaj, aż towarzysz pozbędzie się jednoosobowego patrolu i idź za nim.

Spis treści: Call of Duty: Modern Warfare - Poradnik, Solucja

Następnie: Call of Duty: Modern Warfare - Jeden strzał, jeden trup

Zobacz także: Call of Duty: Modern Warfare - dane wywiadu, kody

Z kontenerów wyjdziecie na przestrzeń pełną wrogów. Tutaj musisz podążać krok w krok za kapitanem, biec wtedy, gdy on biegnie. Dotrzecie do ciężarówki i przeczołgacie się przed rzędem pojazdów. Po chwili czekania wyjdź za kapitanem spod pojazdu i idź za nim dalej. Zatrzymacie się przed opuszczonym osiedlem - musisz zlikwidować snajpera stojącego na schodach na zewnątrz budynku, na górze.

wszysycwprzbINTEL3

Biegnij za MacMillanem. Przed wami nie ma już żadnych wrogów, przemierzając podwórka i mieszkania natkniecie się tylko na dzikiego psa - najlepiej obejść go dookoła. Przy okazji można podziwiać niezwykłe otoczenie. W końcu kapitan zauważy dobre miejsce nadające się na gniazdo snajperskie, a misja się zakończy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

PS5 - poradnik do konsoli

Wszystko o PlayStation 5: najważniejsze funkcje, rozwiązania problemów, porady i wskazówki.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami