Call of Duty: Modern Warfare - Polowanie, Śmierć z nieba

Nocna ucieczka i asysta z powietrza.

Odpoczynek od Bliskiego Wschodu z przygody w etapie Bagno. Struktura całej misji jest prosta i liniowa - wystarczy cały czas podążać za kapitanem Pricem i sojusznikami. Na początku przejdziecie polną ścieżką, później zejdziecie pod most. Tu trzeba chwilę zaczekać, by potem ruszyć dalej.

Podejdziecie do drewnianego domu, a Price otworzy drzwi. W środku przez okno zobaczycie separatystów grożących staremu rolnikowi - pozbądźcie się ich, a także kilku, którzy schowają się za beczkami obok.

polowanieSCREEN1
Strzelaj, kiedy chcesz - byle nie za późno

Biegnij za towarzyszami przez pole, a gdy się położą, zrób to samo. Nie ruszaj się, żeby nie ryzykować wykrycia przez śmigłowiec. Na rozkaz ruszaj dalej. Gdy podejdziecie do kolejnego budynku, od tyłu, z prawej, zaatakuje was grupa żołnierzy - trzeba ich wyeliminować. Dookoła znajduje się dużo obiektów mogących służyć za osłonę.

W pewnym momencie rozpocznie się ostrzał ze śmigłowca. Price wyda rozkaz zejścia do piwnicy budynku, więc to uczyń. Przejdź przez pomieszczenia do schodów, wejdź na górę. Przejdź kolejnymi pokojami do wyjścia na podwórze, po drodze likwidując paru wrogów. Nie daj się zaskoczyć.

Na podwórzu podejdziecie do kolejnego budynku. Następne grupy wrogów zaatakują od przodu, gdy ruszycie z miejsca. Uważaj na nadbiegające psy i pozbądź się ich zanim cię dopadną. Odrzucaj granaty, jeżeli lądują blisko i chowaj się za oknami. Powoli eliminuj wszystkich wrogów, nie trzeba się śpieszyć.

Po strzelaninie podejdziecie dalej, do metalowej furtki. Idź za kapitanem. Gdy helikopter przelatuje nad wami, kucaj i nie ruszaj się. Powoli podejdźcie do wrogów na polu ze snopami siana i zacznijcie do nich strzelać, szybko pozbądźcie się też kolejnych nadbiegających i idźcie przez szklarnię, by zająć się kolejną grupą wrogów na podwórzu. Używaj granatów, które powinny się odnowić.

polowanieSCREEN2
Na polu można podkraść się do wrogów, ale nie ma to większego znaczenia

Gdy przebijecie się przez podwórze, dotrzecie do stodoły, przed którą też jest wielu wrogów. Zużyj ostatnie granaty i celuj w głowy. Po chwili wymiany ognia, wejdź do stodoły i pozbądź się obecnych tam przeciwników. Otrzymasz polecenie podniesienia wyrzutni leżącej w stodole. Weź ją i namierz śmigłowiec. Strzel i wracaj do stodoły po kolejną wyrzutnię. Strzel jeszcze raz, a teraz trafisz.

Podążaj za towarzyszami, obędzie się już bez strzelania. Dotrzecie do kolejnej grupy wrogów, którą zajmie się już jednak ktoś inny - wasi koledzy z samolotu.

Spis treści: Call of Duty: Modern Warfare - Poradnik, Solucja

Następnie: Call of Duty: Modern Warfare - Świnia bojowa

Zobacz także: Call of Duty: Modern Warfare - dane wywiadu, kody

Rozpocznie się jedna z najprostszych misji w grze: Śmierć z nieba. Jesteś strzelcem i twoim jedynym zadaniem jest wciskanie przycisku strzału oraz zmiana używanego rodzaju amunicji. Masz likwidować wszystkich przeciwników podświetlonych na biało, eskortując jednocześnie Price'a, Soapa i pozostałych żołnierzy (oni oznaczeni są na biało, ale widać też przy nich pulsujące światełka).

Misja trwa około 10 minut, ale właściwie cały czas robisz to samo - strzelasz. Na wyposażeniu masz ciężkie pociski zadające obrażenia obszarowe, karabin maszynowi i lżejsze pociski. Słuchaj żołnierza, który naprowadza cię na cele, by szybciej dostrzegać wrogów i likwiduj wszystko do końca etapu.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

PS5 - poradnik do konsoli

Wszystko o PlayStation 5: najważniejsze funkcje, rozwiązania problemów, porady i wskazówki.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami