Call of Duty: Modern Warfare - P.N.

Trening podstawowy.

Przygodę zaczynasz w obozie treningowym brytyjskich oddziałów S.A.S. Pierwszy etap to prosty samouczek, wystarczy tu wykonać polecenia żołnierza - to wszystko.

Zacznij od podejścia do przodu i podniesienia karabinu, który leży na blacie. Później dostaniesz rozkaz przejścia w prawo, na strzelnicę. Podejdź do pierwszego stanowiska, a po chwili - zgodnie z instrukcjami - strzelaj do celów.

Będziesz musiał - kolejno - strzelić z biodra, później trafić do tarcz patrząc przez celownik, następnie zestrzelić cele przez drewnianą osłonę, a na końcu trafić wszystkie cele jak najszybciej potrafisz. Później Gaz poleci, byś wrócił do blatu, z którego podniosłeś karabin i zebrał pistolet.

Po krótkim wyjaśnieniu, jak zmieniać broń, podejdź do stojącego naprzeciwko pierwszego stanowiska na strzelnicy arbuza i uderz go nożem. Po wszystkim zostaniesz odesłany do kapitana Price'a. Wyjście z budynku jest naprzeciwko miejsca, z którego podniosłeś broń.

codmwporpn
Gdy zjedziesz po linie, licznik czasu ruszy

Spoglądając na żółty wskaźnik celu, udaj się do oznaczonego hangaru. Czeka tam twój dowódca i paru żołnierzy. Po krótkim przywitaniu dostaniesz polecenie wejścia po drabinie. Znajduje się po prawej stronie od kapitana.

Przed tobą test umiejętności. Zbierz broń i granaty. Spójrz poniżej, a dostrzeżesz tor przeszkód dla komandosów - makietę kilku pomieszczeń. Zobaczysz też czerwone strzałki wskazujące drogę. Gdy Price skończy mówić, możesz zjechać na linie. Gdy zjedziesz, automatycznie zacznie się odliczanie czasu.

Spis treści: Call of Duty: Modern Warfare - Poradnik, Solucja

Następnie: Call of Duty: Modern Warfare - Załoga zbyteczna, Przewrót pałacowy

Zobacz także: Call of Duty: Modern Warfare - dane wywiadu, kody

Kiedy wylądujesz, zastrzel przez okno trzech tekturowych terrorystów w środku i wbiegnij do środka. Później podążaj za strzałkami i rzucaj granaty oślepiające, gdy otrzymasz takie polecenie. Kiedy dobiegniesz do końca toru, gra zasugeruje, jaki poziom trudności jest dla ciebie najbardziej odpowiedni.

Możesz powtórzyć bieg, jeżeli chcesz. Można tu bić kolejne rekordy czasowe. Jeżeli nie - podejdź do Price'a, który stoi przy komputerach. Po chwili rozpocznie się kolejna misja. Wybierzesz też preferowany poziom trudności. Radzimy zdecydować się na ten, który podpowiada gra.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Mnóstwo nieoficjalnych informacji o Elden Ring

Stylistyka, bossowie i nawiązania do Dark Souls.

PS5 - poradnik do konsoli

Wszystko o PlayStation 5: najważniejsze funkcje, rozwiązania problemów, porady i wskazówki.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami