Call of Duty: Modern Warfare - Kryjówka

Polowanie na Al-Asada.

Po przejmujących scenach etapu Pokłosie wracamy do Brytyjczyków z SAS. Przenosisz się do Azerbejdżanu, gdzie - jak podejrzewa informator - może ukrywać się Al-Asad, który uciekł zanim wybuchła bomba atomowa z poprzedniego etapu.

Misja rozpoczyna się w nocy, niedaleko wioski. Ultranacjonaliści atakują miejscowość, ścierają się z lojalistami rosyjskimi. Na początku musisz tylko podążać za towarzyszami. Podejdziecie pod górę ścieżką.

Gdy zbliżycie się do zabudowań, zaatakują was wrogowie. Najlepiej podejść do kościoła i tu pozbyć się pierwszych przeciwników. Wewnątrz budynku także czeka kilku wrogich żołnierzy. Przedostań się do środka, by zyskać schronienie.

Ostrzeliwuj przeciwników z kościoła, a w pewnym momencie otrzymasz do dyspozycji nalot. Wciśnij oznaczony przycisk i naceluj wskaźnikiem na budynek, z którego wrogowie strzelają z ciężkiego karabinu - naprzeciw głównego wejścia do kościoła. Później cofnij się do wnętrza i poczekaj chwilę.

Gdy pojawi się powietrzne wsparcie, możesz wyjść i atakować wrogów. Oczyść piętrowy dom, by sprawdzić, czy w środku nie ukrywa się Al-Asad. Dobrze podnieść wcześniej strzelbę od jednego z pokonanych. Wewnątrz jest wielu przeciwników, więc ostrożnie. Gdy pokonasz wszystkich, otrzymasz rozkaz dotarcia do kolejnego budynku.

kryj__wkaSCREEN1
Dobrze ostrzelać wrogów przed wyjściem z budynku

Masz też do dyspozycji kolejne wsparcie z powietrza, ale jeszcze nie warto go aktywować. Zanim opuścisz pierwszy budynek, z okna na piętrze pozbądź się kilku przeciwników z ulicy, przez którą zaraz musisz przejść.

Podążaj do kolejnego domu piętrowego, najbardziej wzniesionego. Uważaj, bo wrogowie będą próbować zajść cię od boku, od lewej strony, idąc wyżej położoną ulicą. Jednocześnie uważaj na okna budynku, w których pojawią się kolejni oponenci. Zanim zbliżysz się do samochodu, zniszcz go, by później nie wybuchł, kiedy będziesz obok.

Szturmuj budynek, znowu wyposaż strzelbę. Przygotuj też granaty, najlepiej wrzuć chociaż jeden przez okno. W środku nie będzie celu, więc ruszaj ulicą w górę. Oczyść mniejszy budynek po lewej stronie, możesz przywołać wsparcie lotnicze, które i tak po chwili się odnowi.

kryj__wkaSCREEN2
Nalot odnawia się dosyć szybko, ale lepiej używać go na dużych grupach

Nie musisz sprawdzać wszystkich struktur w okolicy. Zanim pójdziesz dalej, upewnij się, że masz broń na średni lub daleki dystans (karabin), bo na ostatnim etapie strzebla przyda się nieco mniej.

Spis treści: Call of Duty: Modern Warfare - Poradnik, Solucja

Następnie: Call of Duty: Modern Warfare - Wszyscy w kamuflażu

Zobacz także: Call of Duty: Modern Warfare - dane wywiadu, kody

Ruszaj ścieżką przez pole, obok snopów siana. Zanim jednak zaangażujesz się w walkę, poczekaj, aż odnowi się wsparcie powietrzne. Wezwij je, a później ruszaj. Podejdź do budynku po prawej, pozbądź się wrogów i traktuj ten obiekt jako osłoną. Helikopter pokona sporą część wrogów.

Zajmij się niedobitkami i idź za towarzyszami do stodoły. Kapitan Price otworzy drzwi - przyglądaj się, jak zgrabnie radzi sobie z nieprzyjaciółmi. Obejrzyj scenkę - to koniec tej misji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Mnóstwo nieoficjalnych informacji o Elden Ring

Stylistyka, bossowie i nawiązania do Dark Souls.

PS5 - poradnik do konsoli

Wszystko o PlayStation 5: najważniejsze funkcje, rozwiązania problemów, porady i wskazówki.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami