Call of Duty: Modern Warfare - Gorączka

Ucieczka z Azerbejdżanu.

Po intensywnej misji Jeden strzał, jeden trup wracamy do współczesności i „Soapa” w Azerbejdżanie. Głównym celem jest odparcie kontrataku ultranacjonalistów i wydostanie się z wioski. Musicie poczekać na śmigłowiec, który was stąd zabierze.

Akcja toczy się na mapie z misji Kryjówka. Na początku biegnij za towarzyszami. Gdy położą się na pozycji defensywnej, zrób to samo, albo kucnij. W oddali zobaczysz oddziały wrogów, które podążają pod górę. Na rozkaz zacznij strzelać do oponentów.

Ten fragment jest prosty. Przeciwnikom trudno będzie się przebić, tym bardziej, że masz LKM. Możesz też rzucić parę granatów. Ostrzał w stronę wrogów prowadź aż do momentu, gdy pojawi się dym i usłyszysz rozkaz wycofania się na inne pozycje.

Cofnij się i podejdź do rozbitego śmigłowca, który jest na wzniesieniu naprzeciwko kościoła. Chwyć za karabin maszynowy i poczekaj chwilę, aż nadejdą wrogowie. Na początku pojawią się po lewej stronie kościoła, później będą też w środku i po prawej.

goraczkaSCREEN1
Wrogowie pojawią się z obu stron kościoła

Strzelaj do wrogów krótkimi seriami, cały czas rozkręcając lufę miniguna. Gdy pojawią się śmigłowce, szybko musisz wszystkie zestrzelić, nim zdążą zrzucić posiłki. Po chwili dostaniesz rozkaz wycofania się. Opuść stanowisko i podążaj za sojusznikami.

Otrzymasz polecenie wejścia do domu po prawej od schodów, którymi wchodzicie wyżej. Musisz tutaj podnieść cztery detonatory i po kolei ich użyć, by wysadzić ładunki. Detonatory są przy oknach. Po wszystkim wracaj na zewnątrz i biegnij za towarzyszami.

Musicie dotrzeć na farmę, biegnij tam jak najszybciej. W stodole leży wyrzutnia rakiet Javelin, której musisz użyć, by zniszczyć wrogie pojazdy. Wychylaj się na chwilę, by namierzyć czołg, strzel i cofaj się do budynku. Jeżeli strzela do ciebie zbyt wielu wrogów, pozbądź się ich, odkładając na chwilę wyrzutnię.

Gdy zniszczysz wszystkie czołgi, musisz przez chwilę odpierać ataki wrogów. W stodole jest karabin snajperski, możesz go użyć. Po jakimś czasie otrzymasz polecenie przedostania się do strefy lądowania śmigłowca ewakuacyjnego. Wasz cel to powrót do miejsca, w którym zaczynaliście poprzednią misję w tej lokacji.

goraczkaSCREEN2
Musisz przytrzymać chwilę celownik na czołgu

Wrogów po drodze jest mnóstwo, ale na szczęście otrzymujesz narzędzie do wyznaczania miejsca nalotu. Używaj go, by pozbywać się dużych grup wrogów. Biegnij razem z towarzyszami, staraj się ich zbytnio nie wyprzedzać, chyba że zbyt długo zostają w miejscu - masz niecałe 4 minuty.

Spis treści: Call of Duty: Modern Warfare - Poradnik, Solucja

Następnie: Call of Duty: Modern Warfare - Grzechy ojca

Zobacz także: Call of Duty: Modern Warfare - dane wywiadu, kody

Gdy dotrzecie do wioski z kościołem przebijaj się prawą stroną, użyj nalotu przy kościele i podążaj dalej za nim, przez trawnik. Pojawią się kolejni wrogowie, a następny tłumek czeka na dole, po prawej, gdzie na początku strzelaliście do napastników. Wezwij nalot, by oczyścić przejście do strefy lądowania.

Eliminuj kolejnych wrogów, chowaj się za drzewami i używaj granatów, także błyskowych. Nie musisz zabijać wszystkich przeciwników, a tylko tych, którzy stoją ci na drodze. Pobiegnij do śmigłowca i wsiadaj, a misja dobiegnie końca.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Mnóstwo nieoficjalnych informacji o Elden Ring

Stylistyka, bossowie i nawiązania do Dark Souls.

PS5 - poradnik do konsoli

Wszystko o PlayStation 5: najważniejsze funkcje, rozwiązania problemów, porady i wskazówki.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami