Call of Duty: Modern Warfare - Charlie, nie surfuj

Marines w telewizji.

Z nocnej i mrocznej misji Zaciemnienie przechodzimy do bardziej słonecznych klimatów. Na początku podziwiaj widoki. Lecąc śmigłowcem nie musisz strzelać do wrogów w mieście, choć możesz - ale po co marnować amunicję?

Po wylądowaniu idź za innymi żołnierzami. Dotrzesz do budynku. Podejdź do drzwi i poczekaj, aż kolega je otworzy. Pokonaj dwóch wrogów w środku i idź na dół, po schodach. Od razu zacznij strzelać do przeciwników w pomieszczeniu.

Uważaj, bo dwóch wrogów jest w pokoju po lewej. Pokonaj ich, później idź w prawo i znowu w prawo, w stronę dwóch przejść prowadzących dalej. Jest tam wielu wrogów, dlatego przyda się strzelba i granaty, także błyskowe. Pokonaj wszystkich i pamiętaj, że nie musisz się śpieszyć.

charlieSCREEN1
Do pomieszczenia warto wrzucić granat

Po pokonaniu wrogów idź dalej, wyjdziecie schodami na ulicę. Idź za towarzyszami. Przejdziecie przez podwórza i dotrzecie do innych Marines. Na ulicach toczą się walki, czeka tu wielu przeciwników atakujących z różnych stron.

Na tym etapie najlepiej nie wyrywać się do przodu. Trzymaj się kompanów, systematycznie i powoli poruszaj się do przodu, zawsze staraj się mieć obok coś, za czym możesz się schować. W końcu dotrzecie do ulicy. Zanim przejdziecie na drugą stronę, warto z odległości wyeliminować oponentów na dachach.

Po przejściu dalej czekają was kolejne walki na ulicach. Ponownie - systematycznie i nieśpiesznie idź w stronę celu u boku sojuszników. Uważaj na eksplodujące (po ostrzale) samochody. Po wyjściu z osiedla przejdziecie pod budynek stacji telewizyjnej. Podejdź za towarzyszami pod drzwi, poczekaj na ich wysadzenie i wejdź do środka. Pokonaj wrogów i idź dalej.

charlieSCREEN3
Trudno tu dostrzec wrogów, dlatego nie wchodź między biurka od razu

Musicie przebić się przez serwerownię. Zaatakuje was grupa wrogów, więc schowaj się za ścianą. Powoli wyeliminuj przeciwników i uważaj przechodząc dalej, bo za przeszkodami mogą czaić się niedobitki.

Spis treści: Call of Duty: Modern Warfare - Poradnik, Solucja

Następnie: Call of Duty: Modern Warfare - Bagno

Zobacz także: Call of Duty: Modern Warfare - dane wywiadu, kody

Dotrzecie do dużego pomieszczenia z komputerami i telewizorami. Pojawi się tu sporo wrogów, wielu trudno będzie dostrzec. Używaj granatów. Uważaj na przeciwników, którzy będą pojawiać się na balkonach na górze - mają wyrzutnie rakiet, które są bardzo niebezpieczne. Użyj też granatów błyskowych, by oślepić oponentów i bezpiecznie zmieniać pozycje.

Po wymianie ognia idź dalej w stronę celu za sojusznikami. Do końca misji nie spotkasz już wrogów, dotrzecie tylko do pomieszczenia, z którego nadawany był sygnał, a etap się zakończy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

PS5 - poradnik do konsoli

Wszystko o PlayStation 5: najważniejsze funkcje, rozwiązania problemów, porady i wskazówki.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami