Call of Duty: Modern Warfare - Bagno

Na ratunek załodze czołgu.

Po etapie Charlie, nie surfuj pozostajemy z amerykańskimi Marines. Misję rozpoczynasz na moście, razem z oddziałem musisz biec do przodu. Niemal od razu wrogowie rozpoczną zmasowany ostrzał z budynku po prawej stronie, więc chowaj się za samochodami. Podbiegnij dalej, możesz próbować strzelać w okna, ale nie musisz.

Usłyszysz polecenie zajścia wrogów z flanki, przejdź więc w prawo, tam gdzie jest już jeden sojusznik. Włącz noktowizor i przejdź do budynku. Na parterze między zrujnowanymi ścianami jest kilku oponentów, ale wielu jest też na piętrze - miej oczy dookoła głowy. Nie musisz tu długo przebywać, musisz iść za towarzyszami korytarzem po prawej prosto i po schodach.

Na piętrze uważaj na kolejnych oponentów, szczególnie, jeżeli nie zlikwidowałeś ich będąc niżej. Użyj paru granatów na wszelki wypadek. Na końcu korytarza są stanowiska z ciężkimi karabinami na murku, wyeliminuj obsługujących je żołnierzy i sam chwyć za jeden z nich, by strzelać do wrogów naprzeciwko.

Po usłyszeniu komunikatu o wyruszeniu dalej, zostaw karabin i wracaj na parter. Po zejściu po schodach idź w prawo, z pomieszczenia strzelaj do grupy wrogów na zewnątrz. Najlepiej nie wychodzić z budynku - w środku jest bezpieczniej.

bagnoSCREEN1
Wyrzutnia będzie podświetlona

Po pokonaniu przeciwników na podwórzu, na moście pojawią się czołgi. Żołnierz sojuszniczy upuści wyrzutnię - podnieś ją po otrzymaniu polecenia. Wejdź do budynku po lewej i schodami na piętro, by stamtąd wycelować i strzelać do czołgów. Po zniszczeniu trzech wracaj do towarzyszy na podwórzu niżej i idź za nimi. Po chwili dotrzecie do czołgu, który ugrzązł w błocie.

Zadanie jest proste - teoretycznie. Musicie bronić czołgu i jego załogi przed atakującymi grupami wrogów. Najpierw skup się na tych nadbiegających z lewej strony, zza płotu, ale po chwili przejdź za czołg i zajmij się przeciwnikami nadbiegającymi z południowego-zachodu. Używaj granatów. Najlepiej trzymaj się blisko czołgu, możesz go wykorzystać jako osłonę.

Po jakimś czasie odpierania natarcia otrzymasz polecenie wysadzenia działa przeciwlotniczego. Przejdź na ulicę, do budynków. Eliminuj wrogów, chowając się za przeszkodami i kieruj się prosto, przez kolejny budynek. Pozbądź się wroga w środku, na zewnątrz wyrzuć granat, wyjdź i dobij pozostałych. Podłóż ładunek, wracaj do budynku, wysadź ładunek.

bagnoSCREEN2
Po podłożeniu ładunku wycofaj się

Spis treści: Call of Duty: Modern Warfare - Poradnik, Solucja

Następnie: Call of Duty: Modern Warfare - Polowanie, Śmierć z nieba

Zobacz także: Call of Duty: Modern Warfare - dane wywiadu, kody

Na radarze oznaczony zostanie kolejny cel. Ostrożnie biegnij w jego kierunku, przeskocz przez płot. Chowaj się za kawałkami blachy. Z budynku prowadzony jest ostrzał, ale wrogowie są dobrze zabarykadowani i nie możesz ich postrzelić, więc nie wystawiaj się na ogień.

Dobiegnij do oznaczonego punktu i ustaw nadajnik, by wezwać śmigłowce. Następnie schowaj się za czymś i przeczekaj atak helikopterów. Po chwili otrzymasz rozkaz powrotu do czołgu i misja się zakończy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

PS5 - poradnik do konsoli

Wszystko o PlayStation 5: najważniejsze funkcje, rozwiązania problemów, porady i wskazówki.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami