Pierwsze popremierowe mapy do Gears of War 4 w listopadzie

Dwie darmowe lokacje.

Przedstawiciele Microsoftu ujawnili, kiedy zamierzają wydać pierwsze - i darmowe - dodatkowe mapy do Gears of War 4. Lokacje - Checkout oraz Drydock - zostaną opublikowane 8 listopada.

Tydzień wcześniej - w najbliższy wtorek, 1 listopada - dostęp do poziomów otrzymają osoby, które wykupiły przepustkę sezonową.

Plansze są odświeżonymi wersjami map z wcześniejszych odsłon cyklu. Pierwsza pochodzi z Gears of War 3 oraz Gears of War: Judgment i osadzona jest na terenie supermarketu w rodzinnym miasteczku Cole'a - Hanowerze.

Drydock też po raz pierwszy pojawiło się w trzeciej części serii. Obszar zlokalizowany jest w porcie, w którym przechowywane są wraki zniszczonych statków oraz okrętów.

Oba poziomy będą dostępne w dwóch wariantach zabawy - nastawionej na kooperację Hordzie, a także standardowej rywalizacji z innymi użytkownikami.

Warto zaznaczyć, że lokacje mają być bezpłatne, ale tylko w rozgrywkach publicznych. Aby skorzystać z plansz w trybie prywatnym, trzeba zapłacić bliżej niesprecyzowaną na razie kwotę lub wykupić przepustkę sezonową.

Listopadowe mapy to dopiero początek. Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, twórcy Gears of War 4 przez najbliższy rok zamierzają co miesiąc publikować po dwa darmowe poziomy.

Produkcja dostępna jest na konsoli Xbox One i PC z systemem Windows 10.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami