Rosjanie trafią do Battlefield 1 w jednym z dodatków

Potwierdza opis Premium.

Electronic Arts potwierdziło, że armia Rosyjska trafi do Battlefield 1 w jednym z dodatków, które wejdą w skład sezonowej przepustki Premium.

Już w czerwcu poinformowano, że DLC wprowadzi również Francuzów. Frakcje będą najprawdopodobniej dostępne w odrębnych rozszerzeniach.

Zobacz: Battlefield 1 - Poradnik, Solucja

Obecnie podczas rozgrywek wieloosobowych gracze wcielają się w żołnierzy amerykańskich, niemieckich, ottomańskich, brytyjskich, włoskich oraz austro-węgierskich.

Francja i Rosja były jednymi z bardziej znaczących stron konfliktu podczas I wojny światowej. To właśnie armie tych państw straciły najwięcej żołnierzy.

adadda
Informację o Rosjanach ujawniono w opisie przepustki Premium

W skład Battlefield 1 Premium wchodzi w sumie 16 nowych map, dodatkowe tryby rozgrywki, broń, klasy elitarne, a także pojazdy. DLC można będzie nabyć oddzielnie, ale posiadacze Premium otrzymają dostęp do nowości 2 tygodnie przed innymi.

Gra jest już dostępna na PC, PS4 i Xbox One. Podstawowa wersja to 9 lokacji, a kolejna zostanie udostępniona za darmo w grudniu.

W przeciwieństwie do ubiegłorocznego Star Wars Battlefront, Battlefield 1 oferuje kampanię fabularną dla jednego gracza. W trybie multiplayer potyczki toczy maksymalnie 64 żołnierzy.

Reklama

Skocz do komentarzy (10)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (10)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami