Wydano dodatek The Guardians do symulatora Elite: Dangerous

Lotniskowce, pasażerowie i inne.

Studio Frontier Developments wydało kolejne elementy rozszerzenia Horizons do kosmicznego symulatora Elite: Dangerous. Faza o nazwie The Guardians dodaje między innymi „lotniskowce”.

Gracze posiadający większe statki mogą bowiem zainstalować wyrzutnię myśliwców i wybrać jeden z trzech rodzajów ofensywnych jednostek wspierających. Nie pokierujemy niestety dwoma statkami na raz, ponieważ do pilotowania jednego z nich wynajmujemy sztuczną inteligencję.

1
Są też nowe wnętrza stacji kosmicznych

Kolejną większą zmianą jest system pasażerów. Na dobra sprawę otrzymujemy nowy typ ładunku - grupy postaci niezależnych. Do ich transportu możemy kupić nowy statek - Beluga Liner - lub dostosować już posiadany.

„Transportuj polityków, VIP-ów i więźniów przez galaktykę, w mniej i bardziej legalnych celach” - czytamy w opisie. Czekają „spektakularne miejscówki turystyczne” oraz „niebezpieczne wyzwania”.

Aktualizacja 2.2 dla Elite Dangerous Horizons i 1.7 dla Elite: Dangerous bez dodatku to także mnóstwo innych, mniejszych i większych zmian i poprawek.

Na planetach znajdziemy nowe twory geologiczne i biologiczne, przygotowano modyfikacje w systemie inżynierów, dodano kolejne statki i zbalansowano niektóre elementy walki. Obszerną listę znaleźć można na oficjalnym forum dyskusyjnym.

Warto dodać, że do budowy wyrzutni myśliwców potrzebujemy dodatku Horizons, ale już system przewozu pasażerów to nowość dla wszystkich posiadaczy gry.

Rozszerzenie zaoferuje w przyszłości jeszcze inne funkcje, jak współpracę graczy w ramach jednego statku, na różnych stanowiskach, czy też możliwość modyfikowania wyglądu naszego pilota.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami