Wydano pierwszą łatkę Battlefield 1

Aktualizacja poprawia szereg mniejszych błędów.

Studio DICE przygotowało pierwszą aktualizację dla sieciowego strzelanki Battlefield 1. Gracze muszą liczyć się z koniecznością pobrania 766 MB danych, czego efektem są głównie usunięte błędy.

Warto zauważyć, że - w odróżnieniu od BF 4 - premiera najnowszej odsłony serii odbyła się bez większych problemów. Również wydajność działania na PC jest więcej niż dobra, więc większe zmiany nie są potrzebne.

1
Wojna to piekło

Rozwiązano więc drobne błędy z awariami gry czy zacinaniem w kampanii i podczas dołączania do rozgrywki wieloosobowej. Do tego usunięta usterka przy wychodzeniu z gry w wersji PC i lepsze wsparcie dla pada Xbox One na tej platformie.

Są też modyfikacje w interfejsie, jak ładowanie poprawnych danych na ekran, usunięty angielski tekst w innych wersjach językowych, brak niektórych opcji czy błędne obrazki w menu kampanii.

Zobacz: Battlefield 1 - Poradnik, Solucja

Na PC domyślną opcją wygładzania krawędzi jest teraz TAA; wyeliminowano artefakty na cieniach, awarię gry związaną z animacją postaci czy problemy z ikonami.

Pełną listę znaleźć można na oficjalnej stronie.

Jak zauważył Mateusz w recenzji Battlefield 1, najnowsza odsłona „to wystarczająco świeże podejście do formuły wojny totalnej ustanowionej przez cykl już dawno temu. Trochę szkoda, że pod względem historycznym wielki konflikt nieco uwspółcześniono. Nie zmienia to faktu, że otrzymujemy świetną grę, od której ciężko się oderwać.”

Reklama

Skocz do komentarzy (10)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (10)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami