Wczesna wersja Star Citizen dostępna za darmo

Przez najbliższy tydzień.

Deweloperzy ze studia Cloud Imperium Games po raz kolejny umożliwiają przetestowanie Star Citizen. Gra została udostępniona za darmo.

Oferta obowiązuje tylko przez najbliższe siedem dni, a więc do 30 października. Do dyspozycji graczy oddano najnowszą wersję produkcji - Alpha 2.5

01

Aby móc sprawdzić tytuł bezpłatnie, na oficjalnej stronie projektu należy zalogować się na istniejące lub nowo utworzone konto oraz wpisać kod „FALL2016”.

Podczas darmowej zabawy, gracze mogą skorzystać między innymi z szybkiego międzygwiezdnego myśliwca F7C-M Super Hornet.

Opracowywana przez studio Cloud Imperium Games gra to nastawiony na rozgrywkę sieciową „symulator życia w kosmosie”.

Rozwijać się i zarabiać można na wiele sposobów - zaciągając do wojska, zostając piratem, zajmując się handlem lub wydobywaniem surowców. Wszystko w rozleglej galaktyce w towarzystwie innych użytkowników.

Twórcy pracują również nad samodzielnym trybem fabularnym - Squadron 42. W kampanii pojawią się postacie, którym głosu użyczy wielu znanych aktorów - między innymi Gary Oldman, Gilian Anderson, Andy Serkis, Mark Strong, John Rhys-Davies i Mark Hamill.

Dokładna data premiery pełnej wersji Star Citizen nie jest znana. Autorzy koncentrują się na stopniowym rozwijaniu produkcji, publikując kolejne łatki, które wprowadzają do gry określone nowości.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami