Powstaje Monopoly oparte na The Elder Scrolls 5: Skyrim

Planszówka w świecie Tamriel.

Przedstawiciele firmy Merchoid zapowiedzieli plany wydania specjalnej wersji słynnej planszówki Monopoly, opartej na produkcji The Elder Scrolls 5: Skyrim.

Premiera w marcu przyszłego roku, choć dokładnego terminu debiutu nie podano. Na razie nie wiadomo jednak czy gra ukaże się w Polsce.

Podstawy rozgrywki nie ulegną zmianie, ale na planszy znane z rzeczywistości miasta i państwa zostaną zastąpione obszarami z fikcyjnej krainy Tamriel.

W trakcie zabawy gracze postarają się podbić świat znany z cyklu The Elder Scrolls. Pojawi się możliwość wykupienia takich lokacji, jak wioska Winterhold czy miasto Windhelm, gdzie będziemy mogli wybudować zamki.

01
Dzięki specjalnej wersji Monopoly, będziemy mogli zostać rekinami biznesu w świecie Tamriel

Warto przypomnieć, że 28 października do sprzedaży trafi też odświeżona wersja Skyrim, która ukaże się na PC, PS4 i Xbox One.

W remasterze - zawierającym podstawową grę ze wszystkimi wydanymi dotąd dodatkami - poprawiona zostanie oprawa graficzna. Nie zabraknie wyższej rozdzielczości i lepszych efektów wizualnych, pojawią się również wolumetryczne słupy światła.

Na wszystkich platformach sprzętowych tytuł będzie też obsługiwał stworzone przez graczy modyfikacje. Posiadacze oryginalnej wersji produkcji z rozszerzeniami na komputerach osobistych nowe wydanie otrzymają za darmo.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami