Porównanie grafiki z oryginałem w nowym trailerze odświeżonego Skyrim

Oraz prezentacja kilku lokacji.

Firma Bethesda przygotowała nowy zwiastun poświęcony odświeżonemu wydaniu The Elder Scrolls 5: Skyrim. W filmie porównano grafikę remastera na PS4 i Xbox One z oprawą edycji na PS3 i X360.

Różnice są dosyć spore, choć oczywiście warstwa wizualna nie odbiega zbytnio od poziomu oferowanego przez oryginalną wersję PC. Nie da się jednak ukryć, że na nowych konsolach gra wygląda ładniej niż na starszych platformach Sony oraz Microsoftu.

01

Sam zwiastun prezentuje też parę odświeżonych lokacji oraz fragmenty z właściwej rozgrywki. Nie zabrakło walk z różnymi bestiami i zwierzętami - mamutami, szkieletami, a nawet smokiem.

W skład The Elder Scrolls 5: Skyrim Special Edition wejdzie nie tylko podstawowa gra, ale również wszystkie dodatki. Remaster zaoferuje również wsparcie dla modów na wszystkich platformach sprzętowych.

Na PlayStation 4 oraz Xbox One ulepszona oprawa graficzna to między innymi wyższa rozdzielczość, lepsze efekty wizualne, wolumetryczne słupy światła oraz dynamiczny efekt głębi ostrości.

Natomiast właściciele komputerów osobistych mogą liczyć dodatkowo na wsparcie dla systemów 64-bitowych, co pozwoli grze wykorzystać więcej pamięci RAM. Odświeżona wersja produkcji ma wspierać istniejące już modyfikacje.

The Elder Scrolls 5: Skyrim Special Edition zadebiutuje 28 października. Warto jednak zaznaczyć, że posiadacze oryginalnej gry z rozszerzeniami na PC nowe wydanie otrzymają za darmo.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami