Pierwszy odcinek przygodówki Minecraft dostępny za darmo

Ale nie na Steamie.

Studio Telltale ogłosiło, że pierwszy odcinek przygodowej serii Minecraft: Story Mode został udostępniony do pobrania za darmo na wybranych platformach.

Mowa o PC (ale tylko o wersji Windows 10 w Windows Store), X360, Xbox One, iOS i Android. Wkrótce pojawi się za darmo także w europejskiej sekcji PlayStation Network, na PlayStation 3 i PS4.

1
Grafika ma odpowiedni styl

Jednocześnie obniżono także ceny przepustek sezonowych. Warto przypomnieć, że season passy są aż trzy: standardowy dla pierwszych pięciu (teraz czterech) odcinków, Adventure Pass dla dodatkowych trzech epizodów oraz - zbiorczo - Season Pass Deluxe.

Wkrótce w niektórych krajach pojawi się także kompletne wydanie pudełkowe Minecraft: Story Mode - The Complete Adventure. Premiera w Europie już 28 października, ale nie jest jeszcze jasne, czy także w Polsce.

„Chociaż przygoda w kanciastym świecie jest nawet przyjemna, to niczym nie zaskakuje. Gra najbardziej spodoba się tym, którzy wiedzą co nieco o Minecrafcie, a inni mogą się momentami trochę nudzić” - napisał Mateusz w recenzji pierwszego epizodu.

Pierwszy z pięciu odcinków otrzymał tytuł The Order of the Stone. Głównym bohaterem tytułu jest Jesse, który razem z grupą przyjaciół musi odszukać Zakon Kamienia, czyli drużynę potężnych śmiałków - tylko oni mogą uratować świat przed apokalipsą.

Zgodnie z założeniami innych projektów studia, podejmiemy wybory wpływające na rozgrywkę. Odwiedzimy między innymi światy Nether, Farlands i The End.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami