Materiał ze Skyrim Special Edition pokazuje odświeżone miasta

16 minut zwiedzania.

Część szczęśliwców otrzymała już dostęp do remastera The Elder Scrolls 5: Skyrim Special Edition, czego rezultatem są obszerne materiały wideo w serwisie YouTube.

Jeden z ciekawszych to dzieło kanału „FudgeMuppet”, prezentujące odświeżone miasta w wersji na konsolę PS4. Obserwujemy większość największych lokacji w usprawnionej oprawie: Solitude, Markarth, Riften, Windhelm, Whiterun, Falkreath, Morthal, Winterhold oraz Dawnstar.

1
Riverwood

Grafika nie odbiega zbytnio od możliwości wersji PC, ale chyba nie to jest najważniejsze - celem wydania jest udostępnienie produkcji na najnowszych konsolach. Wszystko wskazuje na to, że gra trafi w przyszłym roku także na zapowiedziane wczoraj Nintendo Switch.

The Elder Scrolls 5: Skyrim Special Edition zawiera oryginalną grę oraz wszystkie dodatki, a także wsparcie dla modów na wszystkich platformach. Posiadacze Skyrima z rozszerzeniami na PC otrzymają nową wersję za darmo.

Poprawiona oprawa wizualna na konsolach to między innymi podwyższona rozdzielczość, lepsze efekty, wolumetryczne słupy światła, dynamiczny efekt głębi ostrości i inne zmiany.

Na PC można liczyć na przykład na wsparcie dla systemów 64-bitowych, co pozwali grze wykorzystać więcej pamięci RAM. Nowe wydanie będzie wspierać istniejące już mody.

Premiera za tydzień, 28 października.

Reklama

Skocz do komentarzy (9)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (9)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami