Materiał ze Skyrim Special Edition pokazuje odświeżone miasta

16 minut zwiedzania.

Część szczęśliwców otrzymała już dostęp do remastera The Elder Scrolls 5: Skyrim Special Edition, czego rezultatem są obszerne materiały wideo w serwisie YouTube.

Jeden z ciekawszych to dzieło kanału „FudgeMuppet”, prezentujące odświeżone miasta w wersji na konsolę PS4. Obserwujemy większość największych lokacji w usprawnionej oprawie: Solitude, Markarth, Riften, Windhelm, Whiterun, Falkreath, Morthal, Winterhold oraz Dawnstar.

1
Riverwood

Grafika nie odbiega zbytnio od możliwości wersji PC, ale chyba nie to jest najważniejsze - celem wydania jest udostępnienie produkcji na najnowszych konsolach. Wszystko wskazuje na to, że gra trafi w przyszłym roku także na zapowiedziane wczoraj Nintendo Switch.

The Elder Scrolls 5: Skyrim Special Edition zawiera oryginalną grę oraz wszystkie dodatki, a także wsparcie dla modów na wszystkich platformach. Posiadacze Skyrima z rozszerzeniami na PC otrzymają nową wersję za darmo.

Poprawiona oprawa wizualna na konsolach to między innymi podwyższona rozdzielczość, lepsze efekty, wolumetryczne słupy światła, dynamiczny efekt głębi ostrości i inne zmiany.

Na PC można liczyć na przykład na wsparcie dla systemów 64-bitowych, co pozwali grze wykorzystać więcej pamięci RAM. Nowe wydanie będzie wspierać istniejące już mody.

Premiera za tydzień, 28 października.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (9)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami