„Wybrane treści” w Red Dead Redemption 2 najpierw na PS4

Do trybu sieciowego.

Przedstawiciele firmy Sony poinformowali o zawarciu współpracy ze studiem Rockstar Games, w ramach której „wybrane treści sieciowe” w Red Dead Redemption 2 pojawią się najpierw na PS4.

We wpisie opublikowanym na blogu PlayStation nie sprecyzowano jednak, o jakie dokładnie elementy chodzi. Więcej informacji zostanie ujawnionych „wkrótce”.

01

Niewykluczone jednak, że umowa pomiędzy Sony i studiem Rockstar Games dotyczy przyszłych dodatków DLC i aktualizacji do Red Dead Redemption 2, oferujących mapy i tryby rozgrywki.

Zapowiedziana kilka dni temu produkcja ukaże się jesienią przyszłego roku na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One, aczkolwiek dokładnej daty premiery nie podano.

Na razie nie ujawniono żadnych konkretnych szczegółów na temat tytułu - twórcy opublikowali tylko krótki zwiastun. Spekuluje się, że akcja osadzona zostanie przed wydarzeniami z poprzedniej części.

Przedstawiciele Sony poinformowali również, że w bliżej niesprecyzowanym terminie pierwsze Red Dead Redemption trafi do oferty PS Now - usługi pozwalającej uruchamiać gry z PS3 na PC, PS4 i PS Vita.

Posiadacze komputerów będą więc mogli - co prawda okrężną drogą - nareszcie zapoznać się z przygodami Johna Marstona. Poza polskimi graczami - na razie serwis nie jest dostępny w naszym kraju.

Reklama

Skocz do komentarzy (7)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (7)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami