Video: Operacje w Battlefield 1

Prezentujemy nowy tryb rozgrywki.

W kolejnym materiale z Battlefield 1 prezentujemy tryb Operacji - jedną z nowości w tegorocznej odsłonie popularnego cyklu. Gramy w wersję PC.

Operacje łączą założenia popularnego Podboju (Conquest) i Szturmu (Rush). Mapa podzielona jest na kilka obszarów, które po kolei muszą zdobyć atakujący - przechwytując jednocześnie dwa lub trzy punkty.

Jeżeli drużynie przeprowadzającej ofensywę uda się wygrać, zaczyna się kolejna faza Operacji na następnej mapie. Każda gra to dwie lub trzy mapy.

Zobacz: Recenzja Battlefield 1 - fascynująca wojna

W starciach może brać udział 40 lub 64 graczy. Na polu bitwy znajdują się nie tylko żołnierze piechoty, ale także pojazdy - jak w Podboju.

Twórcy przygotowali w sumie sześć trybów rozgrywki. Poza Operacjami to: Podbój, Szturm, Zespołowy Deathmatch, Dominacja oraz Gołębie wojenne.

Battlefield 1 debiutuje jutro, 21 października. Gra trafi na PC, PS4 i Xbox One. Produkcja jest już dostępna dla wszystkich, którzy kupili Specjalną Edycję Ochotnika.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami